Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Polonia wybrała Koalicję Obywatelską. Mamy ostateczne wyniki - Norwegia

Czytali temat:
halina manka marzena szuminska mart enty Kasia K boj fra oszlo Endriu333 Miroman Onty_Ja_Gabriel_3. LewySierpowy Arkadiusz Kołodziejczak Przemysław Mikołaj Emil Moderator Natalia Ad Hanna25691 (2750 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Polonia wybrała Koalicję Obywatelską. Mamy ostateczne wyniki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
121 Postów

()
Stały Bywalec
Cyt:"Polonia w większości opowiedziała się za Koalicją Obywatelską. "
Hmmm nie do konca to prawda..
Polonia w Angli wybrala Pis,oraz w USA 85% Poloni wybralo rowniez PIS.
Warto podawac prawdziwe informacje dotyczace Polonii z innych miejsc zamieszkania.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 99  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
piotr z
(piotrsan)
Wiking
W tych wyborach jedyną alternatywą była Konfederacja - ale nie wiadomo jakby im wyszło rządzenie jakby wygrali i kim by się okazali po wyborach. Wygrana starego PO/PSL to byłaby tragedia i niemal wojna domowa. W pewnym sensie Polska przejdzie te wybory spokojnie i okaże się co zrobi PiS bo wygląda na to że jednak nie chcą zrujnować kraju tylko wymanewrują swoich wyborców - podniesienie płacy minimalnej spowoduje szybszą inflację i "zje" wszystkie przywileje socjalne. Inflacja powinna też spowodować spadek kursu złotówki i tak naprawdę sprytne niejako zmniejszenie długu wewnętrznego - ale żeby to wiedzieć to trzeba rozumieć choć trochę ekonomię.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 21  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
KRZYSZTOF ZIENKIEWICZ
(KRZYCH161)
Wiking
Za mało było lokali wyborczych w Norwegi, ja do najbliższego lokalu wyb. miałem 400 km , myślę że to było przyczyną niższej frekwencji
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 35  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
jahu201
(jahu201)
Wiking
Wyjechali z zielonej wyspy, 2 Japonii, rudego i Bolka. Kto może głosować na te dranstwo?! Miałem okazję zobaczyć takiego durnia w Norwegii codziennie pijany, do domu jeździł za pożyczone od kolegów. Mówił, ze w salonie u niego wisi Tussk... Masakra
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 54  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Tomasz Lenartowicz
(Nieobecny)
Wiking
Wyniki mówią same za siebie. Brakuje tylko info. o głosach oddanych na Jachire.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 35  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
marcin lewandowski
(fajess3)
Wiking
Ja nie jestem ani za PO ani za PIS,ale pis przynajmniej cos robi,a nie zamyka wszustkie zaklady i wyprzedaje Polske za pare euro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 80  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Brawo PIS Brawo Polska
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
KRZYCH161 napisał:
Za mało było lokali wyborczych w Norwegi, ja do najbliższego lokalu wyb. miałem 400 km , myślę że to było przyczyną niższej frekwencji BZDURY PISZESZ, oraz popierasz nieróbstwo tak swoje jak i innych w tym konkretnym temacie, tak samo jak i ci, co dali tobie plusy.
Najlepiej jest narzekać i winę zganiać na innych, a samemu siedzieć wygodnie w fotelu.
Jaki miałeś problem w tym, by wejść na stronę polskiego konsulatu, oraz ambasady i znaleźć
tam dane, na temat utworzenia w swojej miejscowości LOKALU WYBORCZEGO !?
Przecież obwody wyborcze nie tworzy ani rząd w Warszawie, ani też ambasada czy konsulat w Norwegi, a jedynie dana społeczność w danym okręgu.
To dana społeczność, do której i ty sam też się ponoć zaliczasz, tworzy to co sama chce, skoro ma taką potrzebę tak zewnętrzną jak i wewnętrzną.
Wtedy nie miałbyś 400 km. do lokalu wyborczego, a jedynie kilkaset metrów, lub parę kilometrów.
Jednak to trzeba samemu coś chcieć, a nie jedynie narzekać przy flaszce przemytówki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok