Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Norweska marka ogłasza upadłość. Po wielu latach zamyka sklepy w Polsce - Norwegia

Czytali temat:
tomasz piskorz Jan Maryjan Joanna Kuchnicka boj fra oszlo ja ja Łukasz Ch Onty_Ja_Gabriel_3. Takatamjakas (1865 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Norweska marka ogłasza upadłość. Po wielu latach zamyka sklepy w Polsce
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Eldur Sevarsson
(Eldur Sevarsson)
Wiking
''Cubus Polska osiągała niesatysfakcjonujące wyniki finansowe m.in. z powodu wprowadzonego przez polski rząd zakazu handlu w niedziele''

Czyli w Norwegii tez wkrótce wszystko padnie!!!
Tutaj w niedziele już od dawna nic nie jest otwarte.
Nie rozumiem tego biadolenia ze w niedziele sklepy pozamykane. Jak mam coś kupić to i tak kupie w dni kiedy jest otwarte.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 59  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
''Cubus Polska osiągała niesatysfakcjonujące wyniki finansowe m.in. z powodu wprowadzonego przez polski rząd zakazu handlu w niedziele''....co za brednie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 45  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...wg mnie i tak cudem przetrwali tak dlugo na polskim bidnym rynku, gdzie zarobki nijak sie maja do skandynawskich
...bo, przeciez ceny byly takie same na podstawie przelicznika Euro...
...najprostszy sposob na wycofanie sie z rynku bez zadnej odpowiedzialnosci...kredyty,najem lokali w centrach handlowych,kontrahenci...
...upadnie Cubus Polska... tyle!
...Ps. konkurencja duza np. z HM ,jakosc nizsza niestety,a ceny skandynawskie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
334 Posty

(cham)
Założyciel MN
Rozsadne to. Za rok czasu beda maszerowac w jednakowych mundurkach ja w Korei polnocnej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
121 Postów

(pozytywnazołza)
Założyciel MN
bojfraoszlo napisał:
...wg mnie i tak cudem przetrwali tak dlugo na polskim bidnym rynku, gdzie zarobki nijak sie maja do skandynawskich
...bo, przeciez ceny byly takie same na podstawie przelicznika Euro...
...najprostszy sposob na wycofanie sie z rynku bez zadnej odpowiedzialnosci...kredyty,najem lokali w centrach handlowych,kontrahenci...
...upadnie Cubus Polska... tyle!
...Ps. konkurencja duza np. z HM ,jakosc nizsza niestety,a ceny skandynawskie...

Cyt:" i tak cudem przetrwali tak dlugo na polskim bidnym rynku, gdzie zarobki nijak sie maja do skandynawskich"
W Cubus Gdansk Matarnia wielokrotnie zakupy robili norwezki jak i norwegowie przylatując w weekendy do Pl, wiec moze norwegowie juz za malo zarabiają???
Ja osobiscie w sklepach Cubus dla siebie nic nie znalazlam,bo tam brak odzieży dla mojego gustu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Założyciel MN
pozytywnazołza napisał:
bojfraoszlo napisał:
...wg mnie i tak cudem przetrwali tak dlugo na polskim bidnym rynku, gdzie zarobki nijak sie maja do skandynawskich
...bo, przeciez ceny byly takie same na podstawie przelicznika Euro...
...najprostszy sposob na wycofanie sie z rynku bez zadnej odpowiedzialnosci...kredyty,najem lokali w centrach handlowych,kontrahenci...
...upadnie Cubus Polska... tyle!

...
...Ps. konkurencja duza np. z HM ,jakosc nizsza niestety,a ceny skandynawskie...

Cyt:\" i tak cudem przetrwali tak dlugo na polskim bidnym rynku, gdzie zarobki nijak sie maja do skandynawskich\"
W Cubus Gdansk Matarnia wielokrotnie zakupy robili norwezki jak i norwegowie przylatując w weekendy do Pl, wiec moze norwegowie juz za malo zarabiają???
Ja osobiscie w sklepach Cubus dla siebie nic nie znalazlam,bo tam brak odzieży dla mojego gustu.


...brakowało twojej głupoty na tym forum ...no i ta polszczyzna ...jak dla ciebie..obczyzna
...powtórze wiec jeszcze raz...
...w każdym kraju ,gdzie marka Cubus ma swoje sklepy ceny są takie same na podstawie kursu Euro,więc zakupy Norwegów w Matarni nie były z powodów ekonomicznych...,,ot,, pewnie znajoma marka ich ,,przyciągnęła,,..tyle...
Ps. gdzie byłaś ,jak ciebie nie było?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
121 Postów

(pozytywnazołza)
Założyciel MN
bojfraoszlo napisał:
pozytywnazołza napisał:
bojfraoszlo napisał:
...wg mnie i tak cudem przetrwali tak dlugo na polskim bidnym rynku, gdzie zarobki nijak sie maja do skandynawskich
...bo, przeciez ceny byly takie same na podstawie przelicznika Euro...
...najprostszy sposob na wycofanie sie z rynku bez zadnej odpowiedzialnosci...kredyty,najem lokali w centrach handlowych,kontrahenci...
...upadnie Cubus Polska... tyle!
...
...Ps. konkurencja duza np. z HM ,jakosc nizsza niestety,a ceny skandynawskie...

Cyt:\\\" i tak cudem przetrwali tak dlugo na polskim bidnym rynku, gdzie zarobki nijak sie maja do skandynawskich\\\"
W Cubus Gdansk Matarnia wielokrotnie zakupy robili norwezki jak i norwegowie przylatując w weekendy do Pl, wiec moze norwegowie juz za malo zarabiają???
Ja osobiscie w sklepach Cubus dla siebie nic nie znalazlam,bo tam brak odzieży dla mojego gustu.


...brakowało twojej głupoty na tym forum ...no i ta polszczyzna ...jak dla ciebie..obczyzna
...powtórze wiec jeszcze raz...
...w każdym kraju ,gdzie marka Cubus ma swoje sklepy ceny są takie same na podstawie kursu Euro,więc zakupy Norwegów w Matarni nie były z powodów ekonomicznych...,,ot,, pewnie znajoma marka ich ,,przyciągnęła,,..tyle...
Ps. gdzie byłaś ,jak ciebie nie było?

Sprzedawalam dla Cubus-a ciuchy w Rosji..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Założyciel MN
...i to jest konkretny powód
...przyjmujemy usprawiedliwienie
...Ps. a jabłek i wyngla polskiego nie potrzebowali?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok