Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Minister finansów: dość wysyłania socjali poza Norwegię - Norwegia

Czytali temat:
D K Piotr G Mariusz Kucharski Jan Maryjan Joanna Kuchnicka ja ja Łukasz Ch Wojciech Magryś MNMN Onty_Ja_Gabriel_3. Takatamjakas Grzegorz August (1390 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Minister finansów: dość wysyłania socjali poza Norwegię
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Leonard Pijanka
(Leonard Pijanka)
Wiking
Niech przestaną zatrudniać obcokrajowców będą mieć święty spokój , aż się wierzyć nie chce że takie durne pomysły im do głowy przychodzą. Może najlepiej płacić jak u nas w kraju ale podatek brać norweski dziadostwo !!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -23  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Stash Qu
(stashqo)
Wiking
Mi tam się podoba, gonić nierobów z socjalu do pracy. Polaköw to i tak przecież w znakomitej większości nie dotyczy, ale jak widać przeczytanie artykułu i zrozumienie go przekracza możliwości umysłowe statystycznego emigranta

Najlepsze są te komentarze "Norwegia upada a my obrazimy się i wyjedziemy i wredy to już na bank upadnie", proszę wyjeżdżajcie czym prędzej. Już z 5lat czytam jak to Norwegia co chwilę upada, tylko coś upaść nie może Najśmieszniejsze jest to, że takie marudzenie słyszę nie od specjalistów czy przedsiębiorców a głównie od zwyczajnych roboli, których na stanowisku pracy jest w stanie zastąpić średnio rozgarnięty orangutan xD
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Solomun .
(Quad)
Wiking
W NORWEGII Powinna POWSTAC PODOBNA PARTIA DO PIS.. wtedy Znacznie Tu sie Polepszy!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
195 Postów
LewySierpowy
(LewySierpowy)
Stały Bywalec
Kamil Przybyl napisał:
Norwegia się kończy, co chwilę ktoś znajomy zjeżdża do kraju.
Jeszcze trochę i będą mieć święty spokój z Polakami, w Polsce coraz lepiej i nikt w Norwegi nie będzie chciał siedzieć.

Dopiero co pisales ze najlepsza decyzja jaka bylo to zjazd do Polski,teraz masz prace za 5000 zl,a tutaj okazuje sie ze siedzisz dalej w Norwegii,tak jak PiSdzielce klamiesz na grande!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...połowa narodu nie potrafi czytać ze zrozumieniem
...w artykule jest mowa o ...?
...socjalach!
...Ps. wyjasniam robolom,że jest to wsparcie przede wszystkich ubogich...i ich rodzin ,ale tu na miejscu ,żeby pokryć podstawowe potrzeby egzystencjalne...
....Ps. nie wiem czy to jest jasne dla wszystkich...powtórzyć?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
baster pl
(baster pl)
Wiking
Tylko obnijenie podatku i radykalne ograniczenie dostepu do socjalu w znacznym stopniu pomoze uzdrowic chora sytuacje z nachodzcami. Bede wypie.....c stad az bedzie sie kurzylo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Leonard Pijanka
(Leonard Pijanka)
Wiking
Jest to mój pierwszy komentarz na Mojej Norwegii. Nie wiem czy jesteś administratorem tej strony i musisz za parę koron oczerniać ludzi i robić zamieszanie (lewy sierpowy) .
Jeżeli chodzi o zrozumienie artykułu wiem że dotyczy to socjalu i jest to tylko przymiarka do wprowadzenia tej ustawy ale to może zapoczątkować następne obostrzenia i zobaczymy co wtedy powiesz jak żadnych pieniędzy nie będzie można przesyłać bo komuś z polityków taki pomysł wpadnie do głowy. A tak w ogóle co tu się spierać i wymądrzać jesteśmy w Norwegii oni rozdają karty .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
195 Postów
LewySierpowy
(LewySierpowy)
Stały Bywalec
baster napisał:
Tylko obnijenie podatku i radykalne ograniczenie dostepu do socjalu w znacznym stopniu pomoze uzdrowic chora sytuacje z nachodzcami. Bede wypie.....c stad az bedzie sie kurzylo.
Jakbys nie wiedzial Høyre obnizylo podatek od bogactwa,i co polepszylo sie?Wrecz przeciwnie,wina nie lezy po stronie ludzi,ktorzy tutaj przybyli uciekajac przed wojna,ale wolnym rynkiem,ktory tutaj jest wprowadzany.To on sprawia ,ze bogaci staja sie bardziej bogaci a biedni biedniejsi.Z jednej strony zmniejszenie podatku dla bogatych,zas biedocie zabranie drugiej klasy podatkowej,ciecia socjalne.Bzdety korwina zostaw dla siebie,wszedzie tam gdzie sa niskie podatki jest korupcja,lamanie praw pracowniczych,dostep do edukacji czy sluzby zdrowia ograniczony bo panstwo nie ma srodkow i narzedzi do egzekwowania praw obywatela.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Leonard Pijanka
(Leonard Pijanka)
Wiking
Widzę że nawet w Norwegii jeżeli ktoś na państwo narzeka i ma inne zdanie to (nadzorca strony ) zadba żeby tak nie było. Wczoraj było 60 łapek w górę dzisiaj 20 w dół!!!!¡!!!!!! Rozmowy kontrolowane i nie muszę dodawać komuno wróć.!!!!!! I tak lepiej jak w Polsce bo jak napisałem swoją opinię i zbyt dużo ludzi było na tak to ją zaraz kasowali ,taka mała inwigilacja!?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok