Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Jan Maryjan Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski mart enty Josef Satan ja ja Łukasz Ch Bartosz Repski Takatamjakas Malgorzata Kowalska Marcelina31 Jan Szutenberg (2060 niezalogowanych)
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...tak na chłopski rozum licząc...
...jeźeli
...150 koron kosztuje bilet do kina i to jest drogo...
...i 150 koron kosztuje flaszka wòdy u przemyta ...i to jest tanio....
...to kto tu jest gupi?
...Ps. jest to ròwnanie z jedną niewiadomą(x)...dla kumatych lub cycatych-
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Mnie osobiście stać, ale gdybym zarabiał około 200 na godzinę jak zarabia większość rodaków to nawet na rachunki by mi nie starczyło wiec o kinie nie było by mowy. W Norwegi mieszkanie i jedzenie jest za drogie, reszta jest stosunkowo tania jak barszcz, nawet dobre auto nie jest wielkim wydatkiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
....200 nok/godz. bez mozliwosci wyrabiania nadgodzin to faktycznie bardzo mało
...jest teź druga strona
...wielu z nich nie ma źadnych kredytòw,micha z Polski na polskich blachach-,wòda od przemyta,źadnego kina(nie mylić z chińszczyzną-... to już drugi żart wykwintny.....-,mieszkanie na kupie w dup.e....kolejny źart woow....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Ech.....boyu........Ty powinienes pojechac do Polski i zobaczyc jak tam jest dobrze, bo nic nie wiesz. Tu bieda straszlliwa i ubostwo Ci co po 200 na godzine zarabiaja to korzonki jedza z glodu. Szczegolnie jak jest ich dwoje ! Trzeba miec co najmniej 220 i byc Panem. Wtedy to tak
Slyszalem tez (tutaj) od swiatowej slawy ekonomisty, ze w kraju to wlasciwie wiekszosc zarabia 5 do 7 tys. Pod Warszawa........bo w samej Warszawie to hohohoho.........a moze i wiecej. I pracodawcy tylko czekaja z otwartymi ramionami zeby co najmniej tyle zaplacic.
A tu.........kino drogie To przeszkadza w rozwoju kulturalnym sily roboczej naplywowej Mieszkanie tez drogie, bo az 1/4 pensji z kredytem, tego co zarabiasz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Asikhb napisał:
Naprawdę nie stać Was na bilet do kina? SERIO??

Zdziwiona jestes?

Ile za ta niebotyczna cene mozna piwa u przemyta kupic? Mozna je rowniez dodtakowo wyslac do Polski.
A film tylko z polskiej satelity.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
cham napisał:
Ech.....boyu........Ty powinienes pojechac do Polski i zobaczyc jak tam jest dobrze, bo nic nie wiesz. Tu bieda straszlliwa i ubostwo .

Ja bylem i sprawdzilem na wlasne oczy. Bogactwo az kapie, ludzi duzo, bogacze na kazdym rogu ulicy wyciagaja reke (moze cos daja?)
Ach, ta Europa.

Szybciutko, z podwinietym ogonem wrocilem do siebie, zeby znow biede klepac.

Ale co zobaczylem, to moje!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Xx1 napisał:
Mnie osobiście stać
Osobiście stać, ale ponarzekam w imieniu "większości".
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Skr Hlaeg
(Skr100)
Wiking
Super
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok