Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
grzegorz kk EWA J Kama Kama krzysiek K Joanna Kuchnicka boj fra oszlo Josef Satan Łukasz Ch Miroman (2356 niezalogowanych)
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Boju fra Oszlo, nie wiem skąd z polski pochodzisz, z jakiego środowiska, kiedy tam ostatnio byłeś i gdzie... Twój post pokazuje ze widzisz zupełnie inna stronę naszego kraju, taką, którą można zobaczyć w „chłopakach do wzięcia” czy „damach i wiesniaczkach”. Tu jest artykuł www.google.pl/amp/s/www.money.pl/gospoda...741889a.html%3famp=1 , jeśli chodzi o PKB to Norwegia wypada dość kiepsko na tle świata, ale PKB tak naprawdę wszystkiego o gospodarce i poziomie życia nie mówi. Ja obserwując Warszawę mogę tylko stwierdzić ze my Polacy w Norwegi żyjemy tu naprawdę skromnie i dorabiamy nie siebie tylko cwane norweskie państwo. Każdy wie wśród ludzi, którzy tu osiedli roznice w zarobkach nie są duże a możliwości do kombinowania jest nie za dużo wiec nie na co dyskutować ze ktoś zarabia 10% więcej i nie ma na co narzekać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...nie wiesz nic o placach w Polsce,emeryturach,socjalu,itd...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Wiem ze są jeszcze ogromne rozbieżności, ale trzeba być ślepym by nie zauważać ogromnej poprawy. Kiedyś w Polsce pytali się o prace a dziś pytają się po co tam siedzicie. Liczy się to co można mieć za to co się zarobi a ostatnio w Norwegi można mieć niewiele. Nie znam tu Polaków i nawet nie słyszałem o takich, którzy by osiągneli taki sukces jak ci, których znam w Polsce. Ja chce jak najlepiej dla polski i dla Norwegi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1) Online
Wiking
Oczywiście nie mam na myśli gangsterów i wyzyskiwaczy bo ci na ludzkiej krzywdzie dorobili się nie małych pieniędzy w Norwegi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Resztki mitu wysokich zarobkow zjadla inflacja i niski kurs nok. Nakombinujesz sie szukajac pracy i mieszkania a twoj poziom zycia bedzie dalej marny.

Gdyby ceny ropy byly caly czas wysokie to by bylo inaczej. Panstwo sobie dobrze radzi podwyzszajac podatki, obywatel juz nie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Xx1 napisał:
C
Co do polski to PKB mamy większe niż Norwegia, prognozują ze za kilka lat zrówna się ze Szwajcarią, polska zaskakująco szybko się rozwija, ja tu już nie mówię o słupkach, ale o tym co widzę za każdym razem jak jestem w Polsce.


Ja mysle, ze za pare lat Polska bedzie ewenementem na skale miedzyplanetarna.
W niedalekiej przyszlosci wycieczki z calego wszechswiata beda zagfladac do Polski, szukajac porad ekonomicznych, religijnych jak i spolecznych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Ty sie nie smiej Jesli wzorem dla nas jest Turcja to naprawde jestesmy na dobrej drodze i niedlugo nikt nam nie podskoczy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ryszard Ohucki
(Kwit21)
Wiking
,,Dobra zmiana" Pisowców szybko by rozgrabiła taki kapitał.. .dla Rydzyka itp.Brawo Norwegia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Nawet gdyby rozdali po 500 kazdemu toi tak by im zostalo na latanie po wode mineralna rzadowymi samolotami. A gawiedz by sie cieszyla ze hohoh........... albo i jeszcze bardziej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
Zajrzalem tu po kilku miesiacach i widze ze nadal troluja cham z satanem : ) Czyli w podskokach spadam. Fy !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok