Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Rośnie lawina skarg na Barnevernet. Urząd tłumaczy się przed Trybunałem - Norwegia

Czytali temat:
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Rośnie lawina skarg na Barnevernet. Urząd tłumaczy się przed Trybunałem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
marcin kolonko
(noreczek)
Wiking
Teraz miesiącami ciągnące się procesy sądowe a rodziny i odebrane dzieci będą przeżywać traumę, za którą ich ewentualnie nawet nikt nie przeprosi. Rodziny pokrzywdzone powinny domagać się milionowych odszkodowan w przypadku wygrania procesów od BV.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Tomasz Lenartowicz
(Nieobecny)
Wiking
Ta cala heca z BV to jest jakiś marerit. Strona państwowa twierdzi, że wszystko jest ok. Poszkodowane rodziny „stają na głowie” aby odzyskać własne dzieci. W jakich okolicznościach można podejmować tak drastyczne decyzje jak odebranie rodzicom ich dzieci? Dlaczego jest tak wiele decyzji dotyczących dzieci obcokrajowców?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(norman3548)
Wiking
Komentować możemy dużo, mam obywatelstwo no, przeszedłem drogę prawną do żecznika praw obywatelskich, przedstawiłem dokumenty które wystawiły norweskie urzędy a on jest zgodny z polskimi oszustwami, miał czarno na białym że pisze nie a on potwierdza tak, takiej komuny jak w Norge jeszcze nie zaznałem w Polsce jest komuna ale taka jak tu szkoda słów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
marek c
(marino67)
Wiking
Odsyłam do początków BV, to faszystowska organizacja lebensborn, w czasie ww2 w Norwegii ssmani mieli zapladniac norweskie kobiety dla odbudowy rasy panów po czym dzieci były odbierane .Poszperajcie w necie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Chyba jednak nie trzeba szperac. O tym powszechnie wiadomo. Takie domy byly w Polsce, Nederland, Belgi, Luxemburgu, Francji i w Nowegi, Austri w Niemczech.
Czy moglbys wyjasnic jak to sie ma do BV?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
norman3548 napisał:
Komentować możemy dużo, mam obywatelstwo no, przeszedłem drogę prawną do żecznika praw obywatelskich, przedstawiłem dokumenty które wystawiły norweskie urzędy a on jest zgodny z polskimi oszustwami, miał czarno na białym że pisze nie a on potwierdza tak, takiej komuny jak w Norge jeszcze nie zaznałem w Polsce jest komuna ale taka jak tu szkoda słów.

Piekne zdanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok