Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Coraz więcej uchodźców uczy się lub pracuje. To najlepsze wyniki od 10 lat - Norwegia

Czytali temat:
Arno As Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski boj fra oszlo Josef Satan Łukasz Ch Miroman MNMN LewySierpowy Ratox (1499 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Coraz więcej uchodźców uczy się lub pracuje. To najlepsze wyniki od 10 lat
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1 Post
baster pl
(baster pl)
Wiking
Zabrac darmozjadom socjale a problem sam sie rozwiaze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -36  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Solomun .
(Quad)
Wiking
Za późno sie opamiętali, ponieważ nadchodzi era Robotów na duża skale i rąk do pracy będą potrzebować coraz Mniej!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jura gładysz
(jurijgagarin)
Wiking
Redakcja usuwa wpisy bo prawda w oczy kole ja pisze tylko o rozmnarzaniu się muzułmanów . A u mnie w Polsce nie ma takiego problemu z ciapatymi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -23  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jura gładysz
(jurijgagarin)
Wiking
A na temat ciapatych to niech redakcja sobie poczyta na Wirtualnej Polsce jak to od szejka Emiratów Arabskich uciekła do Angli jego żona jedna z jego sześciu żon dlatego że się dowiedziała że torturował własną córke
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -27  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
jurijgagarin napisał:
Redakcja usuwa wpisy bo prawda w oczy kole ja pisze tylko o rozmnarzaniu się muzułmanów . A u mnie w Polsce nie ma takiego problemu z ciapatymi

Proponuje spojrzec w lustro.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Key Ar
(Maaan)
Wiking
Nareszcie zasila Norwegie wyksztalceni uchodzcy. Niedlugo bedziecie sie chodzic leczyc do doktora-uchodzcy, moi Polonorki hihi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Leczyć się u "uchodźcy -doktora" to nie problem....problemem za to jest jego ewentualny brak znajomości zawodu...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Solomun, jak na razie to sztuczna inteligencja bez problemu ogra szachistę, ale nie potrafi głupiej piłki chwycić i nią rzucić bo jest zbyt wielka ilość możliwości. Szpadla pewnie taki robot tez by nie potrafił trzymać, wiec zanim sztuczna inteligencja dokona ogromnego skoku po czym nas wyeliminuje to będzie czas ze spec od łopaty będzie miał lepiej niż magler giełdowy... Niestety tylko zmiany klimatyczne mogą powstrzymać nas przed nasza głupota i cofnąć nasz rozwój do mądrzejszego etapu. Na chwilę obecna roboty wykorzystywane są by bogacze mogli redukować etaty i zarabiać tyle kasy by nie wiedzieć co z nią robić... Zachęcenie uchodźców do pracy to największy, a może jedyny sukces ostatnich rzadow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok