Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Obywatelstwo przyznawane „z automatu”? Ruszają prace nad nowym systemem - Norwegia

Czytali temat:
Andrzej Hećman K F Przemyslaw Pilat Joanna Kuchnicka Robert GG boj fra oszlo Josef Satan stefan1962 Łukasz Ch Ikett Personalpartner Onty_Ja_Gabriel_3. eta (1983 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Obywatelstwo przyznawane „z automatu”? Ruszają prace nad nowym systemem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kgt666 Kgt666
(Kgt666)
Wiking
Kto w tych czasach chciałby trolowe obywatelsktwo ...chyba jedynie dymione nieroby ze stepów , lub przedstawiciele dewjacji spolecznych typu lbgt i inne...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 77  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Solomun .
(Quad)
Wiking
Kgt666>> Co to Qurwa Jest???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -19  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...krzyżówka koguta z diabłem...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...tylko co na co wlazło?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -17  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Key Ar
(Maaan)
Wiking
No ja juz niedlugo dostane upragniony paszport norweski. A wtedy.... hulaj duszo, piekla nie ma! Wszyscy bedziecie mieli moje piwko w domach!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
121 Postów

(pozytywnazołza)
Stały Bywalec
Teraz to wiekszosc Polaczkow sie ucieszy,ze mogą byc bardziej norwescy od norwegòw ,a z flagą norweską beda chodzili na ,czole, ...
wysprzedadzą sie za norweskie pieniadze.. jak tani naròd..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 71  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Poziom zycia jest fatalny w tym kraju. O zalozeniu rodziny nie wspomne. Przyjechac i odlozyc troche kasy jest dobra opcja. Mieszkac tu na stale to pomylka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 75  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Szymon Giełzakowski
(Drapakpilot)
Wiking
Rozumiem, że mówisz o Polsce ? Machać może nie będę, ale flagę na pewno wywieszę bo wypada, a po co mam przynosić parówki na grilla w Polsce skoro mogę go zrobić w Norwegii xD Skoro jest tutaj tak fatalnie to po co przyjeżdżać? Odkładać hajs i wracać, całe życie w podróży bez własnego gniazda w którym można spocząć i żyć normalnie zamiast w biegu, co to za życie. Język tak szybko nie zanika, przecież można znać kilka. Co do sprzedawania za norweskie pieniądze, a jaka jest różnica między mieszkaniem i pracą, a wyjazdami po hajs i wracaniem? Idąc tym tokiem myślenia to też można podciągnąć pod "sprzedawanie się" xD Z resztą lepiej żyć w tym kraju, mieć spokój i po prostu żyć niż starać się przeżyć w Polsce. Czy na prawdę to, że losowo urodziliscie się w jakimś miejscu od razu świadczy o tym, że jest lepsze od innych? To jak podbudowywanie ego, Polska jest dla Was taka super bo Wy się tam urodziliscie więc musi być najlepsza, to samo by było gdybyście urodzili się w innym kraju, nagle on by był najlepszy, toksyczne podejście i brak obiektywnego spojrzenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 15  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Key Ar
(Maaan)
Wiking
Norwegia jest dobra tylko zeby zarobic hajs. I trzaskac Norwezki z chlamydia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok