Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Ponad litr na mieszkańca: w Norwegii spadła sprzedaż alkoholu - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Ponad litr na mieszkańca: w Norwegii spadła sprzedaż alkoholu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Key Ar
(Maaan)
Wiking
Nie dziwne, ze w sklepach sprzedaz spadla, skoro u mnie tak wzrosla. Wiedzialem juz o tym dawno... hmm...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Jan Kowalski
(Fantomas)
Wiking
Nie widze, zadnego spadku w sprzedazy mocnych alkoholi (brennevin to nie tylko wodka, ale i brandy, whisky, gin, itp), jesli juz to naprawde minimalny. Te 4 tysiace w prownaniu z 800 tysiacami, to zbyt mala roznica zeby wyciagac jekiekolwiek wnioski. Poza tym w przyrodzie nic nie ginie, a statystyka nie uwzglednia ilosic alkoholu przemyconego, przywiezionego legalnie w ramach zakupow wolnoclowych i przede wszystkim nie ma HB wlasnej produkcji.
Bezsensowny artykul
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
121 Postów

()
Stały Bywalec
Przemyt pewnie kwitnie..., spozycie alkoholu z przemytu trudniej opisac w artykule, bo to wielka niewiadoma...
W przemycie nawet wykresòw brak, poniewaz one w tej branży nie istnieją
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Janek1972
(Janek1972)
Wiking
Co tym razem "eksperci finansowi" mają do powiedzenia odnośnie dramatycznego kursu waluty norweskiej wobec innych? Skutek cen ropy na światowych rynkach?? Na tym poprzestanę, bo klnąłbym jak szefc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Tomasz Lenartowicz
(Nieobecny)
Wiking
Debata nt. zasad dystrybucji alkoholu w Norwegii nie kończy się. Vinmonopol to próba ograniczenie spożycia alkoholu. Czy udana? Niech na to odpowiedzą „statystyki” produkcji HB, przemytu lub zakupów poza granicami. Oczywiście takich statystyk nie ma. Wystarczy w sobotę o godz. 23:00 pójść do centrum dużych miast, aby dowiedzieć się, że spożycie alkoholu nie zmalało. Można również popłynąć promem do Danii. Uwaga, bez zasypiania w nocy…
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
TomaszLenartowicz napisał:
Debata nt. zasad dystrybucji alkoholu w Norwegii nie kończy się. Vinmonopol to próba ograniczenie spożycia alkoholu. Czy udana? Niech na to odpowiedzą „statystyki” produkcji HB, przemytu lub zakupów poza granicami. Oczywiście takich statystyk nie ma. Wystarczy w sobotę o godz. 23:00 pójść do centrum dużych miast, aby dowiedzieć się, że spożycie alkoholu nie zmalało. Można również popłynąć promem do Danii. Uwaga, bez zasypiania w nocy…
..czyli: duzo latwiej jest zakupic w nocy na stacji benzynowej niz pojechac do Danii. A na to juz sa badania i statystyki. Dostepnosc zwieksza spozycie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Maaan napisał:
Dokladnie. Dostepnosc zwieksza spozycie.
U mnie nie musicie nawet wychodzic na stacje benzynowa. Dzwonicie, a ja przyjezdzam pod adres!
Viva la przemyt!



...przemytnik pomyj na forum robi sobie darmową reklamę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Key Ar
(Maaan)
Wiking
Nie robie sobie zadnej reklamy, bo nie potrzrbuje wiecej klientow. Mam ich tylu, ze wweekendy az dupa mi sie poci, tyle pracy ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok