Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Jak logować się do systemu Altinn i NAV? - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Jak logować się do systemu Altinn i NAV?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(sylwia144)
Wiking
witam mam problem z zalogowaniem się do alltin.no mam kody z 06.11.2017 a na stronie wyświetla mi się komunikat żeby wbić kod z marca 2019 których nie dostałam jak mogę użyć kodów wcześniejszych? Pilne proszę o pomoc z góry dziękuję
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Nie można użyć wcześniejszych kodów. Jeżeli np. dzisiaj zamówiłby Pan nowe kody to od momentu zamówienia Altinn będzie prosił o podanie kodu z dnia 27.05.2019, mimo że jeszcze do Pana nie doszły. W takiej sytuacji można wybrać logowanie sms. Jeżeli nie ma Pan takiej możliwości, to należy oczekiwać na aktualne kody.
Zgłoś wpis
1 Post
Damian0
(Damian0)
Wiking
Witam. Nie mam możliwości zalogowania się do NAV przy użyciu kodów z powodu złego hasła. Próba zresetowania hasła kończy się wysłaniem nowego na starą nieaktywną skrzynkę mailową. Nie mogę także wybrać logowania się przez SMS (BuyPassID) ponieważ przy rejestracji trzeba podać kod pocztowy w Norwegii a takiego nie posiadam ( nie mogę wpisać adresu w Polsce gdyż jest 5 cyfrowy a nie 4 jak w Norwegii). Co robić w takiej sytuacji czy można jakoś podać nową skrzynkę mailową?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Można zamówić kody i odzyskać hasło wpisując kod z SMS, kod z kartki i ponownie kod z SMS. Wtedy po odzyskaniu hasła będzie można zmienić adres mailowy. Można także napisać do Difi z prośbą o pomoc, co w takiej sytuacjo zrobić.
Zgłoś wpis
1 Post
Dominik Żywczak
(DominikZywczak)
Wiking
Witam. jak zmienić minid na bankid.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ruddyy
(Ruddyy)
Wiking
Witam,pracodawca wysłał mnie na permiterring.I nie wiem czy coś z tego będzie ponieważ posiadam kody :Mi nid i altinn. Próbuje się zalogować do nav, ale z tymi kodami nie mam możliwości. Wie ktoś czy jest inna opcja? Aktualnie przebywam w Polsce. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(joanna512)
Wiking
Witam, proszę o pomoc jak zalogować się do nav.Zamówiłam kody MINID pod koniec czerwca, kody otrzymałam, Jezeli chcę zalozyc konto widnieje informacja ze konto juz istnieje, a proba resetowania hasla (ostatnie logowanie rzekomo w 2012 r) kończy sie niepowodzeniem bo system wysyla tymczasowe hasla na nieaktywna pocztę i nieaktywny nr telefonu. Jak w takim wypadku odzyskac dostep do NAV.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(marked)
Wiking
Witam.
mozesz zalogowac sie jesli masz d numer albo staly numer stron
ale nie wiem jaklie informacje chcesz uzyskac
www.altinn.no/

www.nav.no/no/person
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
joanna512 napisał:
Witam, proszę o pomoc jak zalogować się do nav.Zamówiłam kody MINID pod koniec czerwca, kody otrzymałam, Jezeli chcę zalozyc konto widnieje informacja ze konto juz istnieje, a proba resetowania hasla (ostatnie logowanie rzekomo w 2012 r) kończy sie niepowodzeniem bo system wysyla tymczasowe hasla na nieaktywna pocztę i nieaktywny nr telefonu. Jak w takim wypadku odzyskac dostep do NAV. Z twojej informcji wynika iż posiadasz już co najmniej -D- numer. w tym przypadku musisz wejść na ogólną stronę >nav.no< i wysłać standardowe zapytanie.
Ewentualnie podyskutuj sobie na tamtejszym czacie z robotem.
Tylko tam trzeba pisać zwięźle i mieć cierpliwość do automatu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok