Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Tom Jan Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski mart enty boj fra oszlo Josef Satan ja ja Katarzyna Toczko natalia MojaNorwegia Łukasz Ch Agnes333 Jacekda Da Onty_Ja_Gabriel_3. paweluanset (2275 niezalogowanych)
1 Post
kris ***
(kris205)
Wiking
BRAKUJE MI NA TEJ LIŚCIE STATYSTYKI POLITYKÓW
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
121 Postów

(pozytywnazołza)
Stały Bywalec
Satan napisał:
Xx1 napisał:
To jest ten cały liberalizm, jak już dano prawa homoseksualistom to teraz zaczyna się powolutku dyskutować o pedofilach. Za kilka lat będą szli w pochodach przeciw ich dyskryminacji, homoseksualiści będą ich wspierali ponieważ przez to samo przechodzili, karalne będzie użycie słowa pedofil (wymyśla jakaś niegroźnie brzmiąca nazwę). W tym samym czasie będzie przechodziła ustawa o eutanazji dla członków rodzin, którzy są chorzy i są ciężarem dla bliskich... Na to jest jedna kara, załatwić zwyrodnialca złapanego na gorącym uczynku zanim „prawo” go ochroni, lepiej dla niego będzie po drugiej stronie jeśli skrzywdzi mniej dzieci!
Co do tej terapi to podobnie leczono agresje, sam znam takich, którzy się uspokoili kiedy zajęli się boksem czy MMA, ale w tym przypadku to nie zadziała, to tak jakby od zabawy z lalkami nie chciało się uprawiać seksu z kobietami.

Pedofilia, czyli stosunki z dziecmi, sa i powinny byc nieakceptowane i surowo karane.
Zwiazki doroslych ludzi w roznej konfiguracji, ze swiadomoscia, bez wykorzystywania i za swiadomym przyzwoleniem nie powinna forumowiczow obchodzic.
Innymi slowy - twoje i moje zycie uczuciowo-przescieradlowe jest rzecza prywatna i nie powinno wzbudzac zainteresowania osob postronnych.
Szacunek dla drugiego czlowieka jest podstawa funkcjonowania cywilizowanych spoleczenstw.
Polska jeszcze w tyle. Polak uwielbia zajomowac sie \"dupa Maryni\" i seksem sasiada.

W tej kwestii wyjątkowo popieram Twoją wypowiedz w kazdym calu..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Gregor1983
(Gregor1983)
Wiking
Joanno kim ty jestes zeby pouczac wszystkich tutaj i do kazdego kogos komentaza masz swoje ale. Kazdy ma swoje mysli i zdanie na temat , ja w twoje nie wnikam wiec ty nie wnikam w twoje i nie jestem tutaj nowy bo jestem tu 14 lat wiec troche tu siedze . Jedyne co mnie tu interesuje dlaczego usowaja tutaj wypowiedzi . Juz nawet redaktozy z mojej norwegi sa pod dyktando norwegow . Przecierz jest wolnosc slowa i moge pisac i mowic to co chce , niech wlasnie widza ludzie i czytaja co kto do czego ma . Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...te po usuwane komentarze to wulgaryzmy,rasistowskie,ksenofobiczne wypociny pseudo patriotow...pseudo katolikow
...jezeli wolnosc słowa kojarzy ci sie z tym ,ze jakiš cham z orzełkiem na piersi obraźa inne nacje....to źenuła!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Szymon Giełzakowski
(Drapakpilot)
Wiking
To prawda, że każdy ma swoje zdanie i nie wypada pouczac innych, na czym sam siebie czasem łapie. Jednocześnie swoje zdanie odnośnie wypowiedzi kogoś innego też można zaliczyć pod własną wypowiedź, taki trochę paradoks. Co do Twojej wcześniejszej wypowiedzi Gregor w pełni rozumiem Twoje oburzenie i chociaż sam nie mam i raczej nie zamierzam mieć dzieci to rozumiem jak taki artykuł może podnieść ciśnienie rodzica. Nie zgadzam się tylko z ludźmi którzy mieszają pedofilię z byciem homoseksualnym. Każdy wiąże się z kim chce i dopóki tego kogos nie krzywdzi jest to moim zdaniem okej. Pedofilia nie ma z tym nic wspólnego bo jest to po prostu wykorzystywanie drugiej osoby, nie ma na świecie nic gorszego niż krzywdzenie innych, a tym bardziej dzieci, jest to bestialstwo i okrucieństwo które powinno się spotkać z adekwatną karą.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Ps. brakuje jeszcze tylko oskarźeń ,źe moderatorzy tego forum to byli agenci.....Mosadu...hahuhahabu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Szymon Giełzakowski
(Drapakpilot)
Wiking
Mimo, że bardzo przeszkadza mi sposób w jakich Pan używa wielokropkow to wyjątkowo się tutaj zgadzam. Większość jak nie wszystkie z tych rzeczy to wulgaryzmy, a przecież da się pisać normalnie. Wolność powinna być kojarzona że swoboda bycia sobą, a nie przynależności do jakiejś grupy czy społecznej czy religijnej i wdrażanie ich "zasad" w życia innych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
Szymon Giełzakowski, Uważasz że wolność powinna być kojarzona ze swoboda bycia sobą i każdy wiąże się z kim chce i dopóki tego kogos nie krzywdzi jest to twoim zdaniem okej. Czyli dla ciebie goście paradujący w rajtuzach w opcisłych spudniczkach jest OK, homoseksualiści migdalący się w parkach publicznych są spoko i pary 2 "pedałów" mogący wejść w związek ciwilny i adoptować dzieciaka jest normalne. Nie mam nic to tych ludzi ale powinni ich zamykać w rezerwatach jak Indian bo ludzie kiedyś zatęsknią za normalnością a mężczyzna w związku z kobietą stanie się nie normalny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Szymon Giełzakowski
(Drapakpilot)
Wiking
Uważam, że część tego co powiedziałeś jest okej, a z inną podzielam Twoje zdanie. Nie mam nic przeciwko temu, żeby dwóch facetów czy dwie laski chodziły sobie za rękę czy dawały sobie po buziaku jak to robią normalne pary. Migdalenie się w miejscach publicznych niezależnie od orientacji jest często obrzydliwe dla osób które musza na to patrzeć no bo dzieje się to w przestrzeni publicznej. Sam mam znajomych którzy uczestniczą w takich marszach, oczywiście w normalnym ubiorze solidaryzując się z poglądem po prostu nie bycia piętnowanym i daleko im do ludzi paradujących w rajtuzach, uważam, że takie osoby to skrajność, a w każdej grupie znajdzie się skrajność. Co do związków cywilnych raczej nie mam zdania, tzn nie widzę powodu dlaczego mieliby tego nie robić, ale również nie za bardzo wiem po co ludzie to robią mi wystarczy sama świadomość bycia z kimś tak po prostu. Wyjścia powinno się szukać gdzie indziej np. w prawie i zacząć uznawać konkubinat, gdzie osoby w związku mają dostęp do informacji kiedy np. jedna z nich trafi do szpitala czy kiedy chcą razem kupić dom. A co do adopcji dzieci, również nie mam zdania. Uważam jednak, że lepiej kiedy para homoseksualna będzie mogła adoptować dziecko niż ma ono wychowywać się w sierocińcu lub być bite w "normalnej rodzinie". Oczywiście jeżeli dziecko nie będzie zmuszane przez rodziców do naśladowania ich zachowań, a dadzą mu wolny wybór, co tyczy się też rodzin heteroseksualnych. Krótko mówiąc ludzi powinno się oceniać po tym jacy są, a nie po tym z kim sypiają. No i jeszcze jedno czemu Indian powinno się zamykać w rezerwatach? To oni byli prawowitymi właścicielami tych ziem tylko, że im je odebrano, co też było bestialstwem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
paweluanset
(paweluanset)
Nowicjusz
bojfraoszlo napisał:
...te po usuwane komentarze to wulgaryzmy,rasistowskie,ksenofobiczne wypociny pseudo patriotow...pseudo katolikow
...jezeli wolnosc słowa kojarzy ci sie z tym ,ze jakiš cham z orzełkiem na piersi obraźa inne nacje....to źenuła!

o bezpartyjny lewac powiedz jak twoi idole z PO zmniejszyli czas przedawnienia przesteps pedofilskich z 10 lat na 5 lat
i kto na tym skorzystal
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok