Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
195 Postów
LewySierpowy
(LewySierpowy)
Stały Bywalec
Polonia norweska zdecydowanie nie poprze ludzi,ktorzy nic nie beda robic i brac niebotyczne sumy za nic,nie damy wladzy ludziom,ktorzy beda klody nam emigrantom rzucac pod nogi.Gdyby glupota miala skrzydla to pani Godek latalaby po niebie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 42  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Mirek M)
Wiking
Mam nadzieje powrócić do Mojej Ojczyzny! Polski ! ale do tego potrzebne są rządy takie jak PiS , jeżeli oddamy Ojczyznę teraz dla POKO to nie będzie do czego wracać. Wielu z nas wyjechało bo stracili pracę lub cały zakład który PO sprzedała Niemcom lub czasem wszystko co posiadaliście , ale teraz jest szansa na normalność i uczciwe Rządy które się nam Polakom należą , musimy dać szansę dla Zjednoczonej Prawicy i Ja ją właśnie dam ! dla Polski dla moich dzieci dla rodziny, , Każdy z nas ma wybór , tylko niech to będzie mądry
Pozdrawiam wszystkich .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -36  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...Mirku nie nadawaj z Polski dyrdymaly
...juz tam jestes i zawsze byles!
..nie sciemniaj! nalezysz do mlodziezowki zapewne i kazali ci agitowac...
...jestes za PIs a obsmarowujesz KOnfederacje?
...nie moja bajka te partyjki,ale jakkolwiek Konfederacja to patrioci ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Mirek M napisał:
Mam nadzieje powrócić do Mojej Ojczyzny! Polski ! ale do tego potrzebne są rządy takie jak PiS , jeżeli oddamy Ojczyznę teraz dla POKO to nie będzie do czego wracać. Wielu z nas wyjechało bo stracili pracę lub cały zakład który PO sprzedała Niemcom lub czasem wszystko co posiadaliście , ale teraz jest szansa na normalność i uczciwe Rządy które się nam Polakom należą , musimy dać szansę dla Zjednoczonej Prawicy i Ja ją właśnie dam ! dla Polski dla moich dzieci dla rodziny, , Każdy z nas ma wybór , tylko niech to będzie mądry
Pozdrawiam wszystkich .


A ty już nie jesteś w Polsce przypadkiem??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Zastanawiajace jest, ze tak bardzo tesknia za swoja ojczyzna osoby, ktore dobrowolnie z niej wyjechaly i nie cha do niej dobrowolnie powrocic.
I na dodatek sa niezadowolone z przynaleznosci do EU, ktora im ten wyjazd umozliwila.

Niezbadana jest glupota ludzka!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok