Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Norwegowie uciekają z imigranckich dzielnic: „W Oslo tworzą się getta” - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Norwegowie uciekają z imigranckich dzielnic: „W Oslo tworzą się getta”
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zaskar bygg
(zaskarbygg)
Wiking
Naprawde takie cos w norge???? Nie
A tak na powaznie, wiekszosc z nas ma 35-47 lat ci co przyjechli po 2004r.
jesli ktos mysli ze za 20-25 lat bedzie tu tak fajnie jak w 2000r to sie bardzo myli
moze i ropa jeszcze bedzie ale nikt jej nie bedzie kupowac, tansza bedzie gdzie indziej a do tego nowe technologie
to ze bialy bedzie obcym to jest pewne bo ci troszke ciemniejsi beda miec wiekszosc w rzadzie zawsze.
a wtedy radykalni muslimi sie obudza bo beda bezkarni
Ja tu pisze o 20 latach bo w Belgii, Fran etc to jest kwestja 10 lat
Sami sie przekonacie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
121 Postów

(pozytywnazołza)
Stały Bywalec
Nie dziwie sie, iz nieliczni..,ale juz liczni norwegowie przeprowadzają sie do Polski , w Gdansku na " zaspie" polowe mieszkan np: w bloku mają wykupione norwegowie ,jak twierdzą,ze w Polsce czują sie bezpieczniej i w dalszym ciągu kupują mieszkania w Polsce.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
J M
(y36)
Wiking
Rosengård Malmö piękna skandynawska dzielnica niedlugo takie bedą w Oslo. POLITI bedzie dostakwala wp....ol a te piekne blond policjantki beda obrabialy kolorowe flety
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
J M
(y36)
Wiking
Naturalna kolej rzeczy? W domu wszyscy zdrowi? Ty bedziesz jak kapitan szwecja i w ramach rozprezania napiec rasowych bedziesz kolorowym ciagnal fleta zeby ulzyc im w bolu ktory maja codziennie w jajach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 15  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jura gładysz
(jurijgagarin)
Wiking
To tylko to co sami miejscowi chcieli i nadal wspierają . Tu nie ma żadnej niespodzianki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Stash Qu
(stashqo)
Wiking
Sam się wyprowadziłem do "bielszej" dzielnicy bo nie da się z nimi żyć. Idzie taki o trzeciej w nocy z innymi kolesiami w pidżamach i wykrzykują do siebie te swoje "hembelebeme", śpij człowieku przy otwartym oknie. Tak poza tym wszędzie gdzie jest ich nadreprezentacja tam panuje syf, brud, śmieci na ulicach i trawnikach, regularnie obrabiane piwnice, nawet roweru na 5min nie można było zostawić bez przypięcia bo zaraz znikał.
Młodzież nieustannie szuka zaczepki, dewastuje samochody, szczególnie jeśli wiedzą, że właściciel białas. Z ich zachowań wyłania się totalna pogarda dla lokalnej ludności i kultury. Nie rozumieją podwalin na jakich zbudowaliśmy naszą cywilizację, że u nas działa coś takiego jak dobro ogólne i że te wszystkie małe dobre rzeczy, które robimy bezinteresownie dla obcych nam osób i lokalnej społeczności sprawiają, że nam wszystkim żyje się lepiej. "Niezachodni" imigrant zazwyczaj (bo jest też całkiem sporo normalnych gości) nie wpuści Cię na skrzyżowaniu, nie podniesie papierka na ulicy, nie pomoże nawet jeśli potrafi i ma czas, nie bo nie. Przyjechałem tu jako człowiek z otwartą głową a z każdym rokiem wśród nich niestety coraz bardziej rozumiem tych, którzy przeszli na stronę rasizmu i islamofobii.
Mam nadzieję, że wraz z upływem czasu państwa europejskie skończą z tą niezrozumiałą dla mnie pobłażliwością dla niektórych imigrantów i zaczną traktować ich po prostu równo, tak jak rdzenną ludność, nie tylko pod względem praw, ale również obowiązków i odpowiedzialności za zachowanie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 43  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Paweł Z.
(Wloczykijaszlak)
Wiking
Norwegowie są tchórzliwymi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 23  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Paweł Z.
(Wloczykijaszlak)
Wiking
Norwegowie są tchórzliwymi rasistami. Niech wracają w góry do owiec.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 30  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

()
Stały Bywalec
Tak, tak Zle tu w tej Norge.............ale dalej lepiej tu niz w Polsce.......w kraju gnoju i bezprawia Wiec dlatego marudza i nie wyjezdzaja. Czekam tylko tego wielkiego "exodusu" z N do PRL.Wiem ze sie nie doczekam..........ale pomarzyc wolno
Polacy, na wzor zydow, stworzawlasne getta. I niestety, sami sie w nich wykoncza
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok