Nawet 80 000 NOK zwrotu podatku z Norwegii Odzyskaj podatek
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
leszek marek konieczny Joanna Kuchnicka mart enty Josef Satan Klaudia Szurgocińska Łukasz Ch Konrad313 famila MARIUSZ313131 cham MNMN Onty_Ja_Gabriel_3. (251 niezalogowanych)
466 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Wyjadacz
napisał:
No i tak sie stanie. Pochodze po drammenskich krzakach, rybki polowie, grzybki pozbieram, boroweczki wlasnymi zebami prosto z krzaka bede... a nie, zeby z przodu mam kompletne, wiec bezposrednio boroweczek zberac sie nie da... A na razie zajob. Swiatek, piatek, czy niedziela. Wiec z rozrywek ppzostalo grane co czwartek. Szukamy wokalistki. Masz ochote?
Nie mam ochoty, ani talentu do śpiewu. Uważaj z tym "zajobem" to niebezpieczne. W krzakach lepiej też uważać...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1 Post
Paweł Z.
(Wloczykijaszlak)
Wiking
Ten portal to ściek, a tylko to możemy czytać w ojczystej mowie o Norwegii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Roman Miska
(Roman Miska)
Wiking
Hahaha “łup należał” co to ma być? Naprawde piszecie tutaj takim samym językiem ja te zakłamane norweskie gazety. To jest dziennikarstwo? Tylko w otumanionej norwegi takie newsy robia wrażenie na czytelnikach. Kogo obchodzi jakaś ryba, żenada... Zniżanie się do Ich poziomu świadczy tylko i wyłacznie o braku waszej Inteligencji albo głupocie. Ps. Usuwanie lików pod przy moich kometarzach to potwierdza. Wesołego jaka oby z właściwego koszyczka...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zaskar bygg
(zaskarbygg)
Wiking
szkoda ze nie napisaliscie o tym przestepcy co w busie mial ponad 250 kg ziemniakow z pola wlasnej matki pychota
ale to nie legalne jest bo sie z tego bimber robi to jest kpina
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj

Bliżej nas