Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Od jutra zmiany na drogach: ruszają nowe bramki i opłaty dla elbili, znikają sygnalizatory - Norwegia

Czytali temat:
czesio. oj tam nazwisko... Monica Monica Joanna Kuchnicka mart enty boj fra oszlo sweet man Łukasz Ch master1 Kamil37 MNMN KonkoN Onty_Ja_Gabriel_3. wikaaskowronska (750 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zaskar bygg
(zaskarbygg)
Wiking
MN jesli ktos napisze ze jestescie ciency ze cos zle piszecie albo jakis kolorowy jest taki i taki to usowacie wszystko
ja wiem ze te portale wam placa ale bez pzresady
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 24  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Keri H
(keri103)
Wiking
Usunac sygnalizatory i tablice, bo drogo, ale lupic kierowcow jest ok.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
72 Posty
N O
(xtrail)
Początkujący
W takim kraju który nic nie produkuje tylko wszystko kupuje to te pedały polityki tylko łupią ludzi po kieszeni i im ciemnotę wciskają w te tępe łby o jakiejś dziwnej ekologii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -14  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
baster pl
(baster pl)
Wiking
"Zapłacą też elbile" Bardziej zasadnym byloby uzycie slowa debile.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Hm........ Skoro ty placisz cala stawke a ja tylko 1/4.............. to kto tu jest debilem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1 Post
io500
(io500)
Wiking
racja...ale malo kto o tym mysli patrzac na te minusy ktore dostales a wystarczy pierwszy z brzegu temat np wegla gdzie psy wieszaja na Krajach opierajacych swoje cieplownictwo wlasnie na weglu ale nie widza przeszkod aby wydobywac go na Svalbardzie i sprzedawac.....kuzwa-raczki czyste i juz. To samo z bateriami do elektrykow. Pewno ze np w Oslo czystsze powietrze a rete maja w d...... bo wszyscy interesujacy sie tym tematem wiedza iz NIE MA NA SWIECIE ZADNEGO RECYKLINGOWANIA ZUZYTYCH BATERII samochodowych a tylko skladowanie!!!!!! tak wiec wywozi sie je do jakiego Kongo i finito a ze tam ludzie laza po akumulatorach to juz nie Norwegow sprawa, to ze za chwile bedzie ich tyle ze klify beda mieli zamiast plazy to nie USA problem. Najwazniejsze ze szyste raczki pozostana.Nie wspominam nawet o samej produkcji tych baterii bo to zupelnie inny temat. ,,ekologia,, buha,ha,ha,ha,ha,ha,ha -te kity to dzieciom do poduszki!! ...moze chcecie wiecej bzdur przeczytac? mam tematow na wszystkie zimowe wieczory ; )
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 17  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...produkcja i utylizacja baterii nie wiele rózni się od utylizacji aut spalinowych
...plusem jest eksploatacja
...takie e pojazdy przez 15 ,20 lat nie beda emitować spalin
...proste?
...czy wkleić ponownie skecz o zmianie czasu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
121 Postów

()
Stały Bywalec
Cyt: " na wprowadzenie płatności muszą przygotować się także właściciele samochodów elektrycznych, którzy do tej pory byli zwolnieni z podatku,rozpocznie się pobór opłat od samochodów elektrycznych – kierowcy elbili zapłacą 10 koron podstawowej stawki oraz 20 koron w godzinach szczytu."
Hmm teraz ktos musi utrzymac tych co sie naiwnie przyjęło ..., zaczyna sie od oszustwa wlasnego spoleczenstwa..
Norweskie panstwo dyma spoleczenstwo na prawo i lewo.. jak to tylko mozliwe.. a przeciez bylo tam zawsze tak "uczciwie" ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok