Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czterech Polaków wpadło na granicy. To temat dnia w norweskim dzienniku - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Czterech Polaków wpadło na granicy. To temat dnia w norweskim dzienniku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
Jan Kowalski
(tadec)
Wiking
Kazda nacja,zwlaszcza ta obarczona kompleksem prowincjonalizmu,musi miec swojego Zyda,Cygana itd. Norwedzy do tego maja wrodzona potrzebe durnego nasladownictwa : byla Virginia Tech, to.....Brevik ubral sie w mundur policjanta i......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 30  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...zaklinają rzeczywistość marnymi epizodami
...jest taki temat,którego nie poruszają za bardzo
...np. wszechobecne uzależnienie Norwegów od narkotyków
...kto ich zaopatruje w takim razie i w jaki sposób,bo w Norwegii ich się nie produkuje,ikkesant?
...skandal i obłuda dziennikarzy
...Ps. lepiej zapaśc się pod ziemie ze wsydu, niż żyć w obłudzie i podsycaniu nienawiści
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 37  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Kiedyś ktoś pisał w necie ze jak Irlandczyk się nachla i zyga to ludzie mówią, „ale zaszalał”, jeśli Polak tak samo się zachowa to powiedzą „polska prymitywna świnia...” Polskie obozy śmierci, polska tania siła robocza, polscy bandyci itp. Wiele lat sobie ma takie opinie pozwalaliśmy, politycy nie stawali w naszej obronie i mamy efekty. Norwegowie maja ten plus ze nie mówią tego co myślą prosto w oczy, ale przez tłumienie emocji są większymi rasistami nawet od Niemców. W Niemczech można usłyszeć wiele rasistowskich komentarzy prosto w oczy, ale nie ma takiej dyskryminacji jak tu. Zdolni imigranci powinni ten kraj omijać szerokim łukiem bo mozna sobie tu tylko życie zmarnować.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 66  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Marek Nowak
(Filemon)
Wiking
Do Xx1 Kolego nie " przez wiele lat sobie na takie opinie pozwalaliśmy " - tylko przez pokolenia na te opinie zapracowaliśmy. !!! A przestępcy łamiący prawo, przemycający alkohol, narkotyki .... powinni być nie tylko ścigani, ale przez polskie środowisko piętnowani, a nie jak ty chcesz ich brać w obronę. Mimo, że mieszkamy tu na stałe, to jednak ze względu na posiadany paszport jesteśmy cały czas tylko gośćmi, więc zachowujmy się jak goście, szanujmy tutejsze prawo i obyczaje. Nikt nikogo tu nie trzyma siłą, wyjechać i podziękować za gościnę i zamknąć ten rozdział, a nie napastliwie krytykować jak autor tego artykułu. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
W każdym narodzie są czarne owce. W artykule jest mowa o tym ze jeśli arab zaatakuje nożem czy zgwałci to nikt nie wspomni o jego narodowości a jeśli Polak ukradnie piwo i batona (prawdziwa sytuacja z no), to wszyscy o tym będą wiedzieli a narodowość będzie podkreślona. Ja jestem za swoim narodem i dzięki temu jestem szanowany przez Norwegów, którzy mnie znają. Wiem ze Norwegowie z politowaniem patrzą na Polaków, którzy nie są za swoimi i uważają się za bardziej norweskich niż sami Norwegowie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 64  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...kot filemon ma racje,niestety
...a dodatkowo Ci co kupuja ten plyn do spryskiwaczy od przemytnikow sa
...wspolnikami przestepstwa
...jakim trzeba byc prymitywem, zeby pic taki szit
...dodatkowo wspomne,ze jezeli ktos juz pali papierosy to w Szwecji sa chyba nawet tansze i napewno lepszej jakosci...chociaz trucizna to trucizna...takze piwo w No jest niewiele drozsze...oraz alkohol wysokoprocentowy jest proporcjonalnie do zarobkow niedrogi
...sumujac !
...dopoki bedzie popyt ,bedzie i podaz...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 19  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
Jan Kowalski
(tadec)
Wiking
Do Marek Nowak :
Nie !! My tu na stale nie jestesmy goscmi ! My tu na stale jestesmy Nimi, dzielimy te same obowiazki i prawa. Innymi na tej skalistej ziemi bylibysmy wtedy,gdybysmy mieli piec racic zamiast cztery,rogi na tylku zamiast na lbie itd. Rada wyjezdzac ?! Wala, walcie sie. Odwrotnie..byc i ciagnac z tego pobytu ile sie da,z podatkow,dodatkow,socjali itd. Pracujemy na to i korzystajmy na maxa..Bo jesli nie to zrobia to oturbanieni przybysze z dolnej czesci globusa, w przerwach picia kawy w centrach handlowych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 39  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Marek Nowak
(Filemon)
Wiking
Do Xx1 z twojej wypowiedzi kolego jasno wynika, że jesteś za przestępcami z polskimi paszportami !!! ja w przeciwieństwie do ciebie, się od nich odcinam i nie chcę mieć nic z tym do czynienia. Do Jan Kowalski - podzielam zdanie skoro tu mieszkamy i pracujemy to wszystkie z tego płynące przywileje nam na równi z Norwegami się należą. Natomiast " kompleks prowincjonalizmu " i potrzeba wroga bardziej dotyczy Polaków niż innych narodów, co skrzętnie wykorzystuje niejaki prezes dzieląc naród na dwa zwalczające się plemiona i nieustannie atakując inne nacje. Fundując : rusofobię, antysemityzm, rasizm, widząc wroga do zwalczenia w najbliższych sąsiadach : Niemcach, Ukraińcach.... całej UE, tylko za dalekim oceanem jest przyjaciel którego uwielbia w swej murzyńskości. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -12  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
Jan Kowalski
(tadec)
Wiking
Nie kombinujmy, bogacmy sie zgodnie z prawem : dla mojego 25 letniego syna,platnika podatku w Polsce oczekuje ofert wynagrodzenia (praca niekonieczna) ,w kwotach nie mniejszych niz
np. 1 000 000 nok miesiecznie.Oferentom odpalimy 20 % zwrotu , podatek PIT w Polsce wyniesie zgodnie z ostatnimi zmianami 0%' Oferta wazna tylko rok.
I jak tu nie kochac PIS za ich ustawowy imbecylizm.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -23  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok