Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
boj fra oszlo ja jestem tu od prawie 10-u lat i nie przeklinam ,zresztą nie lubie tego..wiek nie pozwala .. natomiast innego zdania jest administracja blokująca moje komentarze i również posty zasłaniając się że : " niezgodne z tematyką tego forum" . na pytania jaki punkt regulaminu złamałem że usunięto moje posty NIGDY nie uzyskałem odpowiedzi ,więc piszę tu czasami na PW
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Szybki Bill
(Wiedza)
Wiking
Wstyd Norwegio. Po tylu skandalach miedzynarodowych, powinniscie zreformowac BV, zamiast klamac o dyplomatach i robic z nich persona non grata. Reakcja polskiego MSZ jest wlasciwa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 63  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
www.mojanorwegia.pl/u/ewka9--ewka9-140327 tu masz temat zgodny z tematyką forum .. :/]
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
qantan napisał:
boj fra oszlo ja jestem tu od prawie 10-u lat i nie przeklinam ,zresztą nie lubie tego..wiek nie pozwala .. natomiast innego zdania jest administracja blokująca moje komentarze i również posty zasłaniając się że : " niezgodne z tematyką tego forum" . na pytania jaki punkt regulaminu złamałem że usunięto moje posty NIGDY nie uzyskałem odpowiedzi ,więc piszę tu czasami na PW

qantan ...moje komentarze tez czasami blokują..no wiesz po kilku kieliszkach szampana
...i tak człowiek ma cierpliwość do tej forumowej głupoty
..kiedys ludzie książki czytali ...teraz internet.!..byle gupek może powiedzieć co nie mysli
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
qantan napisał:
www.mojanorwegia.pl/u/ewka9--ewka9-140327 tu masz temat zgodny z tematyką forum .. :/]

...słabo żeś załadował ...nawet twarzy nie widać ..bywały lepsze ...a la boleckie np.
...Ps.prawdopodobnie trzeba zgłosić wpis, zeby rozpatrzono bloka...
...i to tez musi być uzasadnione
...nikt przecież nie śledzi na bieżąco tego forum 24 h...
a co do lasek na forum ..to niestety,,silny,, wirus ..im częściej blokujesz tym bardziej powraca pod zmienionym pseudonimem...sandra,ola,bolecka,ziuta, etc,itd.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
52 Posty
veni vidi vici
(veni vidi vici)
Nowicjusz
Norweska konsul w Polsce ma rowniez tydzien na opuszczenie Polski w ciągu tygodnia! Brawo! Tak trzeba dzialac! Wszystko dziala w dwie strony... "kij zawsze ma dwa końce" ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Rafał Bayer
(RafalBayer1)
Wiking
Czas by wreszcie strona Norweska przyjrzała się kinder gestapo .To bandycka instytucja, inaczej Norweżka by się nie ukrywała w Polsce ze swoimi dziećmi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 48  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Monika Moskal
(monika920828)
Wiking
TO sie nazywa NIEZMIERNIE TRUDNA DYPLOMATYCZNIE SPRAWA DO WYPOWIADANIA SIE DLA NAS .............................
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jura gładysz
(jurijgagarin)
Wiking
Ttaj należy siży się zastanowić dlaczego norwegom tak bardzo zależy na porywaniu dzieci z innych krajów . Czy sami nie potrafią się postarać o własne dzieci !!!!!!!!??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 22  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok