Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1 Post
Becia1234
(Becia1234)
Wiking
Z jakich ulg mogą skorzystać osoby rozliczajace się w statusie 1e?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Czak Noris
(kaczkadziwaczka)
Wiking
Nie uwierzcie, rozmawiałem z człowiekiem, który powołując się na info od związkowca, twierdzi że ci co mają D-nummer od przyszłego roku nie będą otrzymywać zwrotu nadplaconego podatku! A druga sprawa, żeby dostać emeryturę trzeba mieć stałe id minimum 3 lata! To są tak absurdalne rzeczy że aż pasują do norweskiego myślenia, dla tego postanowiłem o tym tu napisać i przekonać się czy coś w tym jest. Co wy na to?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Pavlak)
Wiking
Czy w listopadzie nadal obowiązuje połowa podatku, bo dostałem pay słupa i podatek firma policzyla normalnie według tabeli 7100
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Pavlak napisał:
Czy w listopadzie nadal obowiązuje połowa podatku, bo dostałem pay słupa i podatek firma policzyla normalnie według tabeli 7100

... zgadza sie no ,bo dostales.....pay słupa
...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Pavlak)
Wiking
Czyli urząd skarbowy oddaje tą różnicę w rozliczeniu podatkowym?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Anka1234
(Anka1234)
Wiking
Witam. Czy przy wyborze podatku 25% można odliczyć jakieś ulgi? Bo wychodzi na to że jeżeli nie to wybieranie tej stawki podatku dla pendlera jest nieopłacalne? Czy dobrze myślę?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Wieslaw-paleta
(Wieslaw-paleta)
Wiking
Pavlak napisał:
Czy w listopadzie nadal obowiązuje połowa podatku, bo dostałem pay słupa i podatek firma policzyla normalnie według tabeli 7100nie ma zadnej polowy podatku, to fikcja daja ci tylko 50% podatku a ty je oddajesz je w kwietniu maju . Bilans musi sie zgadzac taki kraj tu noc nie daja za darmo wrecz ciagna od ludzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Jeżeli podatnik zdecyduje się na kartę podatkową 25%, to nie będzie mógł złożyć rozliczenia podatkowego tj. nie otrzyma ani skattemeldingu, ani skatteoppgjør i tym samym nie będzie mógł odliczyć ani odpisów ani ulg.
Zgłoś wpis
250 Postów
noregg
(noregg)
Stały Bywalec
Ciekawe czy jak sie kuchnie przerobi na pokoj to bedzie mozna odliczyc diety i to w wyzszej stawce jak dotychczas? Jak tak to wpisywac ilu tak zrobilo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(iwona196)
Wiking
czy sa od liczenia dla opiekuna osobu niepelnosprawnej? i jakie dokumenty trzeba wypelniec lub przedstawic ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok