Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Przepis na sukces: tanie linie i Polska. Wymarzony sezon lotniska Torp - Norwegia

Czytali temat:
Sławomir, Janusz kumpel Grażyny Wiśniewski Roman Wysocki Joanna Kuchnicka mart enty boj fra oszlo Josef Satan sobek22 Łukasz Ch nowy7 (608 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Przepis na sukces: tanie linie i Polska. Wymarzony sezon lotniska Torp
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Wiking
Mam 30 minut do ww. lotniska więc dla mnie mega OKI I BRA !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Osloman
(Osloman)
Wiking
Gdyby nie zamkniecie lotniska Rygge to rekordu by niebylo. Wielka szkoda Rygge bo ladniejsze i lepsza lokalizacja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 36  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty

(Coffe mocca)
Wiking
Osobiscie przyznam, iz nie mam milych wspomnien z tym lotniskiem, tam jezeli sie czlowiek często usmiecha, to służba celna od razu wzięła moj bagaż na "przeszpiegi" moje dane ròwniez,cos im sie nie podobalo, chyba panna czarnym mundurze miala zly humor widząc usmiechniętą Polkę..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty

(Coffe mocca)
Wiking
wolanski napisał:
U Polaka z ryja widac że to przemytnik oszust więc się nie dziw że cię trzepali, trzebylo się umyć to byś ich zmyliła bo nas biorą na węch. Ps ile kary dostałaś za nadbagaż % i fajek??
Kary u mnie niet.., poniewaz wszystko mialam w normie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
wolanski napisał:
U Polaka z ryja widac że to przemytnik oszust więc się nie dziw że cię trzepali, trzebylo się umyć to byś ich zmyliła bo nas biorą na węch. Ps ile kary dostałaś za nadbagaż % i fajek??

...ale tutaj dowaliłeś
...i jakie prawdziwe
...fakt 1 na 10 to niezły skunks...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty

(Coffe mocca)
Wiking
bojfraoszlo napisał:
wolanski napisał:
U Polaka z ryja widac że to przemytnik oszust więc się nie dziw że cię trzepali, trzebylo się umyć to byś ich zmyliła bo nas biorą na węch. Ps ile kary dostałaś za nadbagaż % i fajek??
...ale tutaj dowaliłeś
...i jakie prawdziwe
...fakt 1 na 10 to niezły skunks...

Piszesz cyt: "i jakie to prawdziwe"
Czyli doswiadczyles na sobie z węchem... no tak.. musisz pamietac zeby dbac o higienę i trzeba sie myc! a nie wietrzyc!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok