Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Ekologiczny sen się spełnia. Prawie jedna trzecia nowych aut to „elektryki” - Norwegia

Czytali temat:
Sławomir, Janusz kumpel Grażyny Wiśniewski Paweł Chwiejczak mart enty boj fra oszlo Iwona Ogorzałek Ikett Personalpartner Tomal (896 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Ekologiczny sen się spełnia. Prawie jedna trzecia nowych aut to „elektryki”
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

(cham)
Początkujący
Pamietam jak "silne" byly w swoim czasie argumenty przeciw telefonom komorkowym. Dzis tylko ci, do ktorych nikt nie dzwoni maja telefony stacjonarne
Podobnie bylo z paleniem papierosow i argumentacjaich producentow i przeciwnikow zmian. Restauracje mialy wszystkie isc w konkurs i zycie socjalne ludzi mialo sie rozpasc. Itd.itd.itd.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
W Polsce energia z wóngla pochodzi to i elektryki ekologiczne u nas nie będą. Z Norwegi to taki elektryk jak na razie nie dojedzie do polski żeby sąsiadom na gulu zagrać, wiec jaki jest sens w kupnie takiego auta?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Hahahahahah....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Tomeek)
Wiking
a w Polsce na mazurach (miasto Korsze kolo Bartoszyc) jest taka fabryka co przerabia te wszystkie akumulatory z norweskich elektrycznych samochodow i nie tylko,a ludzie protestuja bo od tego olowiu umieraja na raka.taka to norweska ekologia...na cudzej krzywdzie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

(cham)
Początkujący
Hm.................dobrze sie dowiedziec ze to sa olowiowe baterie jakie sa uzywane do elektrycznych samochodow Jak juz bujasz to bujaj ze stylem.............a nie tak glupio
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...w Korszach ?
...ludzie umieraja od ołowiu z baterii
...a kury przestały sie nieść od elektrowni wiatrowych,może?
...świadków wszelakich zbrodni szczególnie na filmikach You Tube jest bez liku
woohoo:
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
..tu chodzi o zwykła zawisc ludzką,typową polską
...Tesla to samochód ekskluzywny
...wiec porownania nie maja sensu
...Ferrari,Lamborgini,etc, tez fajne ale niestety awaryjne i drogie w utrzymaniu i byle druciarz go nie dotknie...
...przyjmuje np. argument ze ktos porownuje auta np. o tej samej cenie...wtedy ma to sens...
...jakkolwiek ,auto elektryczne do np. 350 tys kr w Oslo...to propozycja do zastanowienia...parkingi,ładowanie,zakup bez podatku,brak znienawidzonnych boompenger,buspasy....etc....bo pewnie jest jeszcze wiecej zalet...ale również minusy....zasieg,ładowanie pod domem,wyjazdy do Pl,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Toyote Mirai na wodór wypuścili już kilka lat temu i widziałem chyba tylko jedną. Myślałem ze będzie jak z elektrykami, ale wyszło inaczej. Elektryki maja sens tam gdzie energia pochodzi z ekologicznego źródła a nie z wóngla. Kiedyś czytałem książkę o multimilionerach i miliarderach i oni na przykład ciagle kalkulują i często kupują trzyletnie samochody polizingowe bo to się najbardziej opłaca. Sam tez kupowałem nowe, po samym wyjeździe z salonu traci się kupę kasy. To jest kwestia wyboru jak chce się żyć
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Malaguti B
(Malaguti)
Wiking
Co mnie obchodzi utylizacja bateri ?
Dla mnie elbil to taki sam produkt jak kazdy inny. Kupuje, uzywam, sprzedaje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok