Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

NAV może podważyć zwolnienie lekarskie. Precedensowy wyrok Sądu Najwyższego - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu NAV może podważyć zwolnienie lekarskie. Precedensowy wyrok Sądu Najwyższego
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jacek Bosski
(Bosski)
Wiking
wspaniała Norwegia się kończy... Cóż. Ciekawe tylko na jakieś zasadzie będzie takie podważanie decyzji? Nie zdziwi mnie sytuacja w której ktoś naprawdę chory, bedze musiał isc do pracy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 26  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Keri H
(keri103)
Wiking
No to teraz beda podwarzac wszystko, jak leci. Ja wlasnie czekam na wyrok sadu za dwa tygodnie niewyplaconego zwolnienie przez firme, a potem NAV. Takze moge sie pozegnac z pieniedzmi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 17  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Ja już widziałem wysłanych do pracy chorych ludzi, którzy się do pracy kompletnie nie nadawali i to byli Norwegowie. Dla navu byli zdrowi, a może chcieli ich wykończyć by nie płacić arbeidsavklaringspenger.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 18  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

(cham)
Początkujący
No, nareszcie sie zabiora za udawaczy i wysysaczy sytemu pomocy socjalnej. Powinni jeszcze sprawdzac tych na egenmelding czy sa chorzy czy nie. Moze wtedy bedzie wiecej pieniedzy dla tych ktorzy na prawde potrzebuja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

(cham)
Początkujący
Oczywiscie nikt nie jest za tym o czym pisze Polacy uwazaja ze najlepiej jest oszukiwac (Polacy?.......a moze glupki, niekoniecznie Polacy). Dziwna mentalnosc, okradac samego siebie. No ale niektorzy tak maja Wyznawcy zasady " Glupi ten co nie bierze. Nie zdaja sobie sprawy, ze w koncu odbije sie to na nich. Mniejszedotacje, mniejsze chorobowe, mniejsze bezrobotne i wieksza kontrola.
szczegolnie interesujace sa tez nachalne glosy slawetnych ekonomistow i wrozki spolecznych nastepstw norweskich posuniec, ktore rzekomo maja doprowadzic do upadku tego jakze nielicznego spoleczenstwa. Interesujace tutaj sa przyczyny wypisywania tego typu bzdur
Zemsta? Zemsta za wlasna nieudolnosc?Chec przyslonienia wlasnego upadku? Potrzeba rezygnacji? Infantylne uwagi " to juz koniec", pogrzebani" "argamedon nadchodzi dla skalniakow", bez argumentacji sa tylko i wylacznie wyrazem bezradnosci,ktora przejawia sie wydalaniem z siebie slownego rozwolnienia.
Czy na prawde jest tak trudno zrozumiec, ze najlepsza zemsta jest......................... zyc dobrze? Chetnie uslyszal bym jak to pieknie jest zyc w kazdym innym kraju. Jakie sukcesy odnosza i jak dobrze im sie w zyciu powiodlo. Innymi slowy....................... jak dlugo mozna byc zlym na kogos? Zamiast zajac sie swoimi dziecmi i rodzina.............. zuzywaja czas na destrukcje samego siebie. " Daremny zal........bezsilne zlozeczenia.............. itd.itd.itd
No ale jak lubia.............ok
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
Do cham - ci najbardziej narzekający to są właśnie Ci których system skończył i przez swoją nieudolność cały czas pełzają na dnie. Że się biorą za krętaczy wiecznie chorych to najwyższy czas, znam tyle przypadków że do NAV trzeba ich na noszach wnieść a na sobotnich baletach "dostają cudownego chwilowego uzdrowienia". Sam byłem chory przez 2 lata i właśnie przez takich ludzi puźniej człowieka co po chwilę kontrolują. Nic mnie nie śmieszy jak za swoje przekręty trzeba oddać kasę do NAV i wtedy zaczyna się biadolenie jaki ten kraj jest "nieludzki". Fajnie na socialu siedzieć i pracować na " czarnycha" lub w Polsce przebywać a kolega by wysyłał "meldekort".
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
....chopy przeczytajta dokladnie artykul!
...jaka choroba ,jakie objawy,konflikt z pracodawca,etc...
...osobiscie znalem kilku symulantow pracujacych na ,,czarno,, na zwolnieniu...obojga plci...
...uczciwi moga lezakowac spokojnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

(pluto20)
Początkujący
Popujcie socjal ile die da. Nav to jeden wilelki burdel.Sami die gubia z tym wszystkim
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
W mojej wiosce jest wiele osob plci zenskiej, co to bardzo choruja przed swietami. Zapadaja na zdrowiu okolo 10 dni przed kazdym swietem, aby pozniej leczyc sie w domu myjac okna i szorujac podlogi. O zakupach nie wspomne.
Coz, niewiasty wiedza kiedy pasujaco chorowac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok