Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Świętuj 100-lecie odzyskania niepodległości wspólnie z resztą Polonii norweskiej - Norwegia

1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

(cham)
Początkujący
Jako pierwszy matol odpowiem
Chcialbym swietowac tu , w Norwegi. Czy bede musial zalozyc brunatna koszule zeby po mordzie nie dostac? Wykazac w ten sposob patriotyzm?.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Polak11.11
(Polak11.11)
Wiking
kamil przybyl jakim matolem trza byc aby takie bzdury pisac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -16  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
Maciej xXx
(buszujacy_w_brzoskwiniach)
Wiking
Widziałeś kogoś w brunatnej koszuli na pochodzie? Ja za to widziałem gamoni z KOD-u w Oslo robiących nam obciach przed całą Norwegią. cham zmien nicka na matoł, to może będzie łatwiej strawić twoje posty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 23  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

(cham)
Początkujący
Maciusiu ................... nie interesuje mnie co widziales a czego nie.
No i napisalem przeciez ze jestem matol!
Jak to mowia............. Kto pyta, nie bladzi
A Ty tak mocno narodowosocjalistyczny jestes, kotku? Sam myslec nie potrafisz i dlatego obrzadkow potrzebujesz? I wielkiego wodza zeby ci droge wskazal?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -19  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
Maciej xXx
(buszujacy_w_brzoskwiniach)
Wiking
No i doszedłeś do logiki swoich wodzów z nowoczesnej platformy oszustów: każdy kto chce iść w pochodzie niepodległości lub nie jest za złodziejami z PO, Nowoczesnej i PSL-u, lub chce wyjaśnienia afer, lub uważa komunizm za zło i popiera obniżenie emerytur ludziom(z KOD-u ?), którzy wysługując sie władzy komunistycznej popełniali zbrodnie ludobójstwa na naszym narodzie lub potępia zachowania skrajnie lewicowe,prowokatorskie (jak obrządki wafelSS?), polonofobiczne to : faszysta, naziol ,homofob, rasista, nacjonalista, mizogin, mizantrop i troglodyta czerpiący życiową inspiracje od najgorszych kreatur w historii ludzkości.
Drogowskazie moralności, o krynico mądrości nasza, dziękujemy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 15  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

(cham)
Początkujący
No dobra, slonko Zgadzam sie! Ale co wlasciwie chciales powiedziec? I jak to sie ma do tematu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Bart.
(Bart.)
Wiking
Wszędzie widzę jak Polak dyma Polaka (jak widać nie tylko w robocie)i jak inni nas dymają.Glupi naród to głupi ludzie którzy mają o sobie jak najlepsze zdanie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
buszujacy_w_brzoskwiniach napisał:
Widziałeś kogoś w brunatnej koszuli na pochodzie? Ja za to widziałem gamoni z KOD-u w Oslo robiących nam obciach przed całą Norwegią. cham zmien nicka na matoł, to może będzie łatwiej strawić twoje posty.

Nie daj sie trolowi prowokowac. Teraz jest chamem przedtem byl drugim i trzecim sortem i diabel wie kim jeszcze. Ale to zwykly troll, paskudzacy gdzie sie da. Stoperanem trzeba go nakarmic.

Zycze wszystkim radosnego i spokojnego swietowania 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Polak11.11, Kamil miał racje. HGW zablokowała marsz w Warszawie, być może prezydenci PO, którzy zwyciężyli w innych miastach również zablokują marsze w ich miastach. Za to Trzaskowski zapowiedział już parady równości. Mieszkańcy Warszawy poparli to co PO wyprawiała w wawie do tej pory, myśle ze Trzaskowski powinien wyczyścić jeszcze więcej kamienic niż HGW i pomalować pałac kultury w kolorach tęczy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok