Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

10 lotów rocznie na osobę. Nowy pomysł, żeby zmniejszyć ruch lotniczy - Norwegia

Czytali temat:
Sławomir, Janusz kumpel Grażyny Wiśniewski Tomasz Szymanski Jan Maryjan piotr mikut mart enty boj fra oszlo ja ja Łukasz Ch famila remont.oslo (1000 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu 10 lotów rocznie na osobę. Nowy pomysł, żeby zmniejszyć ruch lotniczy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jura gładysz
(jurijgagarin)
Wiking
Chorych pomysłów nie brak na świecie żeby ktoś decydował ile razy ludzie mogą latać .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 53  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Solomun .
(Quad)
Wiking
Brawo! Przyszlosciowy Pomysl, Tutaj Naprawde Zyja Zdolni Ludzie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 29  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
Ciekawa polityka: jak cos zaczyna sie rozwijac to trzeba to ograniczyc ; )
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 35  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
J M
(y36)
Wiking
A zrzucanie chemicznych smug trucie ludzi i zwierzat lewakom nie przeszkadza. Globalisci lubia takich pozytecznych idiotow. Bajka o CO2 jest po to zeby wprowadzic globany podatek na sfinansowanie przyszlego rzadu swiatowego. Najpierw istniejace unie np europejska przeksztalca sie w panstwa a potem te unie polacza sie w 1 panstwo taki jest plan. W Europie przez ta bajke o C02 prad podrozeje od 3 do 7 razy do 2030 roku. W polsce przedsiebiorcy juz czuja pierwsze efekty niedlugo poczuja konsumenci
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 31  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Keri H
(keri103)
Wiking
Kiedys czytalem, ze marzylo sie jednemu parlamentarzyscie same elektryki do roku 2018. Potem czytalem o pomysle nastepnego polglowka, zeby w Norwegii byl zakaz sprzedazy papierosow. Teraz limit lotow. Skad oni sie biora????? Mysle, ze w Stortingu jest kilku inteligentnych ludzi i powinni wysylac takich do oddzialow zamknietych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 39  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
krzysztof lipinski
(kristgbno)
Wiking
Proponuję przerzucić się na wozy drabiniaste to bardzo dobrze wpłynie na środowisko
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 35  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ioioioio
(Ioioioio)
Wiking
Jestem za I dodatkowo ograniczyc sprzedaz paliwa do 10 litrow na miesiac to sie na lotniska niedojedzie. Brawo inteligencja. A I zmniejszyc racje zywnosciowe bo spoleczensto za grube.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 44  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Ja się zastanawiam co ci ludzie piją lub biorą... Najgorsze jest to ze te szalone pomysły są często wcielane w życie i nie brakuje tu samozwańczych szeryfów, którzy pilnują by nawet najgłupsze prawo było respektowane.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 26  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...Gold Dame(Quad)
...dlaczego uzywasz nicka niejakiej ksiezniczki z tego forum
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok