Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »
1 Post
Marian Paździoch
(MarianPazdzioch)
Wiking
artykuł jest bezsensu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
No co. Nie chca placic. Do tego maja swoje wymagania: swoim autem to nie, podatki drogowe, akcyzy na alkohol, bramki, promy, pozwolenia na prace, drogie domy, pol roku ciemno. I tak praca jest tylko dla majstrow budowlanych. Wlasny przemysl juz zlikwidowali i ciagna koniec z koncem kasa z funduszu naftowego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
296 Postów

()
Stały Bywalec
Kurde......... umknelo mi ze pol roku ciemno bylo Ja chyba nie w N mieszkam jednak. Zleci placa? hm......... a mnie dobrze Chyba jednak cos z Twoja robota nie tak.........
Ze akcyza na alkohol? hm........... a gdzie nie ma?
Fundusz maja,wiec uzywaja ........ co w tym zlego?
Aaaaaa, juz wiem za maly masz zasilek? No fakt........zasilek jest maly.
No i zapomnialeso jeszcze jednym..............zamkniete sklepy w niedziele. To jest dopiero idiotyzm.....prawda? Jak mozna tak ograniczac wolnosc obywateli.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jacek Bosski
(Bosski)
Wiking
Tak sobie czytam te Wasze komentarze i szanuje kazdego, naprawde...ale to jest dramat jak wy sie ludzie nawzajem szanujecie... tu jak i na codzien widze 2 grupy ludzi, prosci ludzie, tutaj w banku sprawy załatwić nie potrafią, ale oceniać wszystko wszedzie juz tak, a druga to magistry z dupy, wielce inteligentni, wielce inni niz cała resza, ba nawet znam takich co w pracy mowią zle o Polakch, swoim norweskim szefom, takie inteligentne bestie, szkoda ze nie wiedza jak bardzo sobie samemu tym szkodza, ale ok, szanuje kazdego i kazdeum z was jak tylko bede mogł chętnie pomoge, własnie dlatego ze jest Polakiem, moim rodakiem, bratem. Zawsze i wszedzie bede bronił Nas, mowił z duma o Nas, czy opowiadał o Polsce z 2 razy wieszka pasją, zeby zachęcić ludzi do przyjazdu. I jakby tak kazdy z Was zamist sie obrażać, zamist sie wywyższać, zaczął sobie pomagać, organizować się, kazdemu by z nas tu było lepiej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 43  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
Bosski napisał:
Tak sobie czytam te Wasze komentarze i szanuje kazdego, naprawde...ale to jest dramat jak wy sie ludzie nawzajem szanujecie... tu jak i na codzien widze 2 grupy ludzi, prosci ludzie, tutaj w banku sprawy załatwić nie potrafią, ale oceniać wszystko wszedzie juz tak, a druga to magistry z dupy, wielce inteligentni, wielce inni niz cała resza, ba nawet znam takich co w pracy mowią zle o Polakch, swoim norweskim szefom, takie inteligentne bestie, szkoda ze nie wiedza jak bardzo sobie samemu tym szkodza, ale ok, szanuje kazdego i kazdeum z was jak tylko bede mogł chętnie pomoge, własnie dlatego ze jest Polakiem, moim rodakiem, bratem. Zawsze i wszedzie bede bronił Nas, mowił z duma o Nas, czy opowiadał o Polsce z 2 razy wieszka pasją, zeby zachęcić ludzi do przyjazdu. I jakby tak kazdy z Was zamist sie obrażać, zamist sie wywyższać, zaczął sobie pomagać, organizować się, kazdemu by z nas tu było lepiej.
Piekne słowa Waćpanie! az milo sie czyta..,lecz uwierz gdzie czlowiek spotkal Polaka za granicą..,to nie otrzymal nigdy zadnej pomocy,ja pomagalam bardzo dlugo, nie mieli w norwegi nawet na chleb czy inne produkty, a jak zlapali "boga za nogi" to automatycznie sie odwracali.. wiec juz zostane ostrozna.. ,ale Polką zostane do konca zycia.
Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 23  
Odpowiedz   Cytuj
296 Postów

(3sort)
Stały Bywalec
Szanowny Panie Jacku !
Doskonale rozumiem Pana tesknote za bardziej przyjaznym odnoszenia sie ludzi wzajemnie do siebie. Byloby naprawde milo moc sobie tutaj podyskutowac, poargumentowac, podzielic sie swoim zdaniem bez potrzeby uciekania sie do inwektyw i atakow na osobe zamiast rozmawiac o sprawie. No coz. Rzeczywistosc jest inna, niestety.
Niestety, dziela nas uprzedzenia. Najlepszym dowodem na to jest panska bezwarunkowa milosc do wszystkich o wlasciwym (polskim) pochodzeniu, a jednoczesnie nieuzasadniona moim zdaniem nienawisc do magistrow. Obydwa te elementy, juz same w sobie zaprzeczaja stwierdzeniu , ze szanuje pan wszystkich. Dodatkowo, faworyzowanie jednej tylko grupy narodowej, potwierdza to.
I dalej.......... bezwarunkowo pomaga pan wszystkim Polakom, za to ze sa Polakami. A co z Polakami ktorzy szmugluja narkotyki? wodke?, ci ktorzy kradna?, ci ktorzy podpieprzaja swoich kolegow w pracy dla osiagniecia wlasnej korzysci?, ci ktorzy zatrudniaja "swoich" na glodowych warunkach? PO? PiS? SLD? faszystow? itd.itd.
Nie! Nie jestem antrofobem i uwazam wrecz ze wiekszosc ludzi jest ok, bez wzgledu na narodowosc. Usiluje sie tylko dopatrzec logiki w Pana wypowiedzi.
Jak to mowia? - nigdy nie mow nigdy
I tak jakby bogini Najada powiedziala odnoszac sie do panskiego tekstu pelnego sprzecznosci
"Wielki potok ............ !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Bosski napisał:
Tak sobie czytam te Wasze komentarze i szanuje kazdego, naprawde...ale to jest dramat jak wy sie ludzie nawzajem szanujecie... tu jak i na codzien widze 2 grupy ludzi, prosci ludzie, tutaj w banku sprawy załatwić nie potrafią, ale oceniać wszystko wszedzie juz tak, a druga to magistry z dupy, wielce inteligentni, wielce inni niz cała resza, ba nawet znam takich co w pracy mowią zle o Polakch, swoim norweskim szefom, takie inteligentne bestie, szkoda ze nie wiedza jak bardzo sobie samemu tym szkodza, ale ok, szanuje kazdego i kazdeum z was jak tylko bede mogł chętnie pomoge, własnie dlatego ze jest Polakiem, moim rodakiem, bratem. Zawsze i wszedzie bede bronił Nas, mowił z duma o Nas, czy opowiadał o Polsce z 2 razy wieszka pasją, zeby zachęcić ludzi do przyjazdu. I jakby tak kazdy z Was zamist sie obrażać, zamist sie wywyższać, zaczął sobie pomagać, organizować się, kazdemu by z nas tu było lepiej.

...pobądż z nami troche tutaj dłużej na forum
...tak ze 3 miechy
...a zrozumiesz dlaczego jest odwrotnie
...niz w twoich marzeniach
..Ps. wątpie w te 3 miechy
...i obstawiam,że znikniesz szybciej niz snieg
...Ps. zacząleś kulturalnie i nawet sie prawie wzruszyłem
...a potem co??
...objechałes rodaków yntelygentów
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
Kolejny podobny temat i , niestety standardowa na tym forum, pyskowka wywolana przez zacietrzewionych zwolennikow "miec" kontra zastanawiajacy sie nad "byc". Odwieczny dylemat, ktory wlasciwie kazdy powinien rozwiazac samodzielnie. Dziwi , ze moderator interweniuje tylko kasowaniem i blokowaniem zamiast probowac naprowadzic dyskusje na kulturalne tory. Pewnie nie tylko ja mam wrazenie, ze forum nalezy do kilku osob majacych jako cel zycia zbrechtanie wszystkich nowych uzytkownikow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
296 Postów

(3sort)
Stały Bywalec
A ty cos zrobiles sam? czy tylko liczysz na przodkow?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok