Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

3-latek na mrozie błąkał się po ulicach Trondheim. Rodzice nie wiedzieli, przechodnie nie reagowali - Norwegia

Czytali temat:
Irek kowalski Sławomir, Janusz kumpel Grażyny Wiśniewski boj fra oszlo Josef Satan Łukasz Ch Ikett Personalpartner Volvos Aneta G (612 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
Ludzie boja nawet pomagac, nawet dziecku. Straszne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ikomikix
(Ikomikix)
Wiking
Norweskie społeczeństwo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Mario Maj
(mariomaj)
Wiking
Maly Na gigancie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
Wzięłabym za rączkę poszlabym do sklepu, kupilabym ciuszki w ktore bym dzieciaka ubrala, potem do restaurscji poszlabym z chlopcem na super obiad, potem zaprowadzilabym na policje.
Jestem Polką
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
freewoman napisał:
Wzięłabym za rączkę poszlabym do sklepu, kupilabym ciuszki w ktore bym dzieciaka ubrala, potem do restaurscji poszlabym z chlopcem na super obiad, potem zaprowadzilabym na policje.
Jestem Polką


Grochowa ksiezniczka ma dobre serce w swoich marzeniach. Ech....nie ma to jak super obiad z super 3-latkiem w super ubraniach z super sklepu. Oczywiscie z super ksiezniczka.

Tak na marginesie....w niedziele wczesnym rankiem ( okolo godz. 8-9) niewiele jest ruchu. Ludzie spia znuzeni trudami soboty, a dziecko jak wynika z opowiesci ojca nie pierwszy raz udalo sie na spacer na wlasna reke.
Moral taki, zeby zamykac i zabezpieczac drzwi, aby dzieci i zwierzeta nie wymykaly sie w podroz swego zycia.

Redakcji MN zycze lepszego tlumacza.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
296 Postów

(2sort)
Stały Bywalec
Ach.......... gdyby to jeszcze super inteligentne polskie dziecko bylo.................. to w super restauracji mozna by dziecku super meny dac zeby sobie super potrawe wybralo. Tak zeby bylo naprawde "koooooooooooooselig" Tak prawdziwie po polsku!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
Satan napisał:
freewoman napisał:
Wzięłabym za rączkę poszlabym do sklepu, kupilabym ciuszki w ktore bym dzieciaka ubrala, potem do restaurscji poszlabym z chlopcem na super obiad, potem zaprowadzilabym na policje.
Jestem Polką

Grochowa ksiezniczka ma dobre serce w swoich marzeniach. Ech....nie ma to jak super obiad z super 3-latkiem w super ubraniach z super sklepu. Oczywiscie z super ksiezniczka.
Tak na marginesie....w niedziele wczesnym rankiem ( okolo godz. 8-9) niewiele jest ruchu. Ludzie spia znuzeni trudami soboty, a dziecko jak wynika z opowiesci ojca nie pierwszy raz udalo sie na spacer na wlasna reke.
Moral taki, zeby zamykac i zabezpieczac drzwi, aby dzieci i zwierzeta nie wymykaly sie w podroz swego zycia.
Redakcji MN zycze lepszego tlumacza.

Tak na marginesie.. ogòrkowy ksiąze nie wszyscy w niedziele chrapią po sobotnim wieczorze tak jak Ty.. ja nie mam zwyczaju zalewac sie na maksa jak ty to robisz! W niedziele o takiej porze ,o jakiej dzieciak chodzil jestem juz po niedzielnym biegu wiec na przyszlosc wypowiadaj sie za siebie.... i mniej sie wyrącaj w rzeczy, o ktorych nie masz nawet pojęcia!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
ela kowal
(elakowal)
Nowicjusz
Tez nie wiem co bym zrobila. Balabym sie, ze pedofila by ze mnie zrobili, ze porwalam moze. Wcale sie nie dziwie,ze ludzie boja sie pomagac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
elakowal napisał:
Tez nie wiem co bym zrobila. Balabym sie, ze pedofila by ze mnie zrobili, ze porwalam moze. Wcale sie nie dziwie,ze ludzie boja sie pomagac.

Kobieta mogla sie zatrzymac nawet na srodku jezdni na awaryjnych i przy swiadkach zabrac dzieciaka do auta, zeby nie zamarzl. Z auta wezwac na policje lub pogotowie. Warto ratowac czlowiekowi zycie, nawet kosztem nawiekszego ryzyka. Mam nadzieje, ze w podobnej sytuacji nie straciłbym głowy i zachowal jak nalezy. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok