Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

#MojePoczątki: Tygodniami spałem w samochodzie i jadłem konserwy. Norwegia robiła wszystko, by mnie wykurzyć - Norwegia

1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Krzysztof .I
(Kris23)
Wiking
Gratuluję Wytrwałości !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 23  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Karol M.)
Wiking
Karol M.
Wlaśnie jestem w takiej samej sytuacji.Pracuję na czarno i zastanawiam się czy warto zostać czy wracać do Polski z niczym.Gratuluję wytrwałości!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 18  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
RafalMM125
(RafalMM125)
Wiking
W jakim rejonie norwegi jestes moze moglbym pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
ppp ppp
(ja543)
Wiking
fajny artykul.patrze na zdjecia i widze siebie-sloiki ,jakas nora do mieszkania.ale po jakims czasie mozna sie ogarnac.szacunek dla Ciebie i dziewczyny powodzenia !!
dobre zakonczenie -chyba wszyscy kiedys wrocimy jednak do PL.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 17  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Jano31 jano31
(Jano31)
Wiking
Odwazy sie napisac i zrozumiec ten kto kiedykolwiek zaczepil zycia na obczyznie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 19  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Radoslaw Chilinski
(paralotniarz)
Wiking
Brawo, gratuluję wytrwałości i jednocześnie podziwiam Ciebie. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 19  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
MORSY LØRENSKOG .
(hussaria)
Wiking
Brawo. Gratuluje . Fajnie ze sobie poradziliscie. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Marcin Pietrzak
(MarcinPietrzak)
Wiking
Karol M. NIGDY się nie poddawaj! Dasz rade! Jak ja dałem to czemu inni nie mogą?! Pracuj gdzie pracujesz bo to daje Ci dochod i mozliwość utrzymania się oraz obycie się z panującymi tu zasadami, a w między czasie szukaj czegoś na legalu, jak już znajdziesz to możliwie jak najszybciej załatwiaj papiery, jak wrócisz do Polski to będziesz się bał zaryzykować 2 raz, jak przetrzymasz to, to będziesz z siebie dumny i juz nic Cie nigdy nie zatrzyma
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Marcin Pietrzak
(MarcinPietrzak)
Wiking
A i dzięki wszystkim za miłe komentarze, fajnie widzieć że my POLACY na obczyźnie dobrze sobie życzymy i wzajemnie wspieramy a nie podcinamy skrzydła. Trzeba sobie pomagać i musimy trzymać się razem! Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 37  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok