Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Muzułmanin nie podał Sylvi Listhaug ręki, bo zabroniła mu żona? Emocje wokół sprawy nie opadają - Norwegia

Czytali temat:
ireneusz czech Jan Maryjan Pawel Stateczny Urszula Becla boj fra oszlo Łukasz Ch Ikett Personalpartner Pl patrPl Medio Utleieservice AS Cooper Innect KrzysztofBy (1070 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Radoslaw Chilinski
(paralotniarz)
Wiking
Zakłamany naród, sami siebie oszukują i do tego ludzi wokół siebie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 28  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
JAN GASIOREK
(jangasiorek58)
Wiking
Problem istnieje od lat , 2008 rok Bergen , młody norek mówi : morzesz tu przyjsc Jan ? Ja . jeg kommer . Pokazje mi kobietę z trójką dzieci obok wózka dziecięcego i jedno dziecko w wózku . Obserwujemy to i pada pytanie "widzisz to?" Ja obcokrajowiec , Polak z centrum Europy ! Zobacz Jan ! Kris ja wiem a Ty ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
JAN GASIOREK
(jangasiorek58)
Wiking
2015 rok , znajoma dzwoni panie Janku ten właściciel mieszkania nie chce zwrócić mi depozytu , dziewczyna wzieła mieszkanie z pęknięty ekranem plazmy i on chciał ją obciążyć . Dzwoni i mówi kobieta dla tego człowieka to jest nikt , proszę żeby pan mi pomógł , znamy sieę od paru lat : zasada pomóż i tobie pomogą. Pojechałem , i zmieniło się , dlaczego nie chcesz zwrócić Polce depozytu , specjalnie Polce ,
pyta ty jesteś Polak ? Tak i jeszcze elektryk i wiem że nie możesz tak robić . Jak będziesz miał dalej problem zadzwonię na Policję i pamiętaj że Nas Polaków tu w Sandnes jest dużo !Wszystko skończyło się znakomicie , pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
JAN GASIOREK
(jangasiorek58)
Wiking
Ja szanuję uczucia religijne , wiarę ale jak ktoś wejdzie w moje uczucia religijne ! Nie odpuszczę im tak się szanujmy , pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Cooper
(Cooper)
Wiking
szacunek, jesteś gość.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
JAN GASIOREK
(jangasiorek58)
Wiking
Eg er fra Polen ! Jak to słyszą to wszystkie zmysły zaczynają im pracować na najwyższych obrotach i niech tak zostanie !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(PeWuEn)
Wiking
Mam wrażenie, że się kiedyś spotkaliśmy,
gąsiorek...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(PeWuEn)
Wiking
i będę to wrażenie miał do końca tego dnia...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
krzysztof ignaszak
(kaliszanin)
Wiking
dobrze zrobil tez bym nie podal reki kobiecie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok