Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Rewolucja w przepisach? Koniec klaskania i kanapek w samolotach. Eksperci: „Chodzi o bezpieczeństwo” - Norwegia

Czytali temat:
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
BeataBB B
(BeataBB)
Wiking
Co za bzdura!!! To sklepy wolnocłowe na lotniskach padną bo jesli nie bedzie mozna kupic alkoholu to malo co ktos tam kupi bo ceny np w gdansku sa masakryczne jesli chodzi o reszte produktow. Jesli chodzi o kanpki to rownie dobrze moze komus przeszkadzac jak kupi sobie cos w samolocie do jedzenia i zacznie mi mlaskac nad uchem to tez powinien byc zakaz sprzedazy noi tez upadnie handel, a juz nie wspomne o facetach kupujacych alkohol w malych buteleczkach w samolocie i picie mialam takie przypadki ochyda jak zionie od takiego faceta. To w takim razie bilety beda drozsze bo jak bedzie zakaz kupowania alkoholu to musza odrobic straty. Aaa jeszcze niech zakarzą perfumowania sie bo co nie ktorzy uzywaja fulll i dusicieli hihihi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Michal Kimbar
(kimbek)
Wiking
Gdyby nie to klaskanie to był bym w stanie uwierzyć
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
halina hansen
(ina48)
Wiking
zmiany w tanich liniach lotniczych
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Eldur Sevarsson
(Eldur Sevarsson)
Wiking
1 kwietnia.......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
SENTEX napisał:
a co z zakazem odnośnie higieny osobistej!!!! w czym prym wiodą Norwedzy wracający z Polskich miast po pijackich weekendach, nie maja czasu sie myc za to wylewają na siebie perfumy, które po zmieszaniu z potem tworzą odór nie do zniesienia dla współpasażerów
A widziales trola pod prysznicem? Ich smrod mi nie przeszkadza ( kieruje nawiew swiezego powietrza) ale to darcie mordy. Ja rozumiem ze to dopiero 30 lat minelo kiedy Biorn z Lindoya rozmawial z Kjetilem z Hovedoya zanim dotarla cywilizacja ale tak drzec morde?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok