Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

„Jestem w Polsce, dzwonię po snusmana”. Uzależnieni Norwegowie dla snusu potrafią złamać prawo - Norwegia

Czytali temat:
Jerzy,Adam Banasiak XXX moja sprawa Pit Gross K MN mart enty boj fra oszlo natalia MojaNorwegia ela Przetocka Hania mojanorwegia Marta Siemaszko Ikett Personalpartner pielęgniarka93 Wiesiek POLSKA (1007 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Wojtek oscar
(Wojtekoscar)
Wiking
osobiście sie nie zgadzam z artykulem ,ze snus jest bardziej szkodliwy odod papierosa,poniewaz ,w snusie i w papierosie stosowana jest ta sama substancja -czyli tyton,rozni się tylko tym, że snusa się żuje,a papierosa spala bądź wypada, wiec żując snusa unikamy
wdychania dymu,ktory posiada te najbardziej szkodliwe substancje smoły która powoduje zalesianie płuc, wiec teraz trzeba by było zadać sobie pytanie czy spalanie papierosa nie powoduje takich chorob ww-miazdzycyserca,problemow z krążenie itd.,reszte dopiszcie sobie sami..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 19  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Koko11)
Wiking
Ale bzdura !!! Norwegowie mogą wziasc do pl tylko pewna ilość snusa ??? Hahah ja latam regularnie do pl co 10 dni zawsze biorę tyle ile mi potrzebne mi czy moim kolega niekiedy biorę nawet 6 paczek po 5 pudełeczek i nigdy nie zdarzyło mi się żeby na lotnisku w pl ktoś się do mnie przyczepił ... odnośnie szkodliwości owszem snus jest szkodliwy ale nie tak jak papierosy nie mam substancji smolistych jakichś pochodnych nitrogenow itp w dymie papierosowym jest kilkadziesiąt substancji powodujących raka a w snusie nie ma dymu co nie zmienia faktu ze jest to używka i napewno szkodzi i może powodować Raka !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok