Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Norwegowie uciekli do Polski. Barnevernet chce im odebrać dzieci - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Norwegowie uciekli do Polski. Barnevernet chce im odebrać dzieci
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Marcin Zwidryn
(maksica)
Wiking
No i po raz kolejny głośno o norweskim hitlerjugent.Polska powinna udzielić azylu rodzinie a nawet przyznać im obywatelstwo polskie . Jestem za.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 89  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
m.b
(m.b)
Wiking
To jest nieprawdopodobne. Nie do uwierzenia !!!!! I doskonale wiem, że to prawda a jednak....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 31  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(adi4)
Wiking
Dajcie im wolność w Polsce. Dzieci wyrosną w wolnym kraju, nie jako szpicle , tak jak to sie dzieje tam. Jeszcze podziekuja Polsce. Dajcie im obywatelstwo!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 25  
Odpowiedz   Cytuj
131 Postów
Szymon K....
(pepoconti)
Stały Bywalec
maksica napisał:
No i po raz kolejny głośno o norweskim hitlerjugent.Polska powinna udzielić azylu rodzinie a nawet przyznać im obywatelstwo polskie . Jestem za.

Jest to bardzo prawdopodobne, moze dostana mieszkanie jak Ci Ukraincy w Kielcach?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
robert n.
(robert139)
Wiking
Ten Norweski urzad nie ma zadnej kontroli.. w glowie sie nie miesci co oni potrafia zrobic z normalna rodzina... Osobiscie znam takich ludzi ktorym zabrali dzieci do dzis moga sie z nimi widywac kilka razy do roku... Polska powinna im pomoc mimo ze obowiazuje nas przepis odnosnie Interpolu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 17  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Majki Majcher
(Majki27)
Wiking
A co to za (mondrosek ) wypisuje o Kielcach i Ukraińcach...? To krzywa instytucja no Panie Ziobro pan sie wykaże teraz w w tej sytuacji trzeba pomóc tym ludziom dać obywatelstwo tak jak oni dają naszym rodakom .Nie tylko karać za byle co. Mam nadzieje że P.POMOŻE tym norwegom tak jak oni pomagają nam bo w naszym kraju nie da się żyć za głodowe pensje. Pozdrawiam Pana i mam nadzieję że nie odeśle ich P. do Norwegii w w takiej sytucji...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Malta
(Malta)
Wiking
Dziwię się tylko dlaczego w ogóle nie mówi się o ogromnej liczbie polskich rodzin, które przed wakacjami tego roku opuściły Norwegię z powodu Barnevernet.... Na moim osiedlu w ciagu tego samego dnia wyjechały 3 rodziny bo wszyscy otrzymaliśmy zarzut ,,przemoc w domu,,... Niech nie komentują tego osoby, które twierdzą, że z pewnością coś się musiało wydarzyć, bo teraz już wiem że to tak nie działa. Najpierw jest ,,upatrzone,, dziecko, potem znajdzie się zarzut - tak to właśnie wg mnie działa. Barnevernet niszczy takim postępowaniem ułożone normalne rodziny, a najgorsze jest w tym to, że najbardziej cierpią na tym dzieci których to dotyczy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
marcin sarnecki
(marcinnorge)
Wiking
P.Ziobro!!!Cala Polonia PROSI o to zeby choc raz byl pan mezczyzna i pomogl tej norweskiej rodzinie.To co sie tu dzieje w sprawie odbierania dzieci to wola o pomste do nieba!!!Czy to tak wiele dac cos raz siebie po raz pierwszy i udzielic schronienia tej rodzinie???Obywatelstwa???To szczegolna sprawa,ale jakze czesta w Norge!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Michelee 5
(Michelee 5)
Wiking
Polacy też się przyczyniają do odbierania dzieci innym rodzinom.Jak usłyszą ile dostaje się kasy za bycie rodzina zastepczą to z miejsca się rejestrują aby stać się taka właśnie rodzina!To jest chore!!! Zachlannosc ludzka nie zna granic!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok