Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Seks, pieniądze i bałagan w mieszkaniu – dlaczego Norwegowie się rozwodzą? - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Seks, pieniądze i bałagan w mieszkaniu – dlaczego Norwegowie się rozwodzą?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
ALEXANDERO napisał:
W Polsce? Główną przyczyną rozwodów w Polsce też jest zdrada. Jedno z małżonków wyjechało za "chlebem". Drugie zostało w PL. Oboje robią to samo. Szukają partnerów zastępczych. A jak zdrada to też kłamstwa, oszustwa (wzajemne). Takich czasów dożyliśmy. Natomiast jeżeli ktoś chce uniknąć zdrady może zrobić to co ja. Ja wg. zasady: PORZĄDNY FACET W OKOLICY 40-tki ZMIENIA PARTNERKĘ. dałem kopa swojej miłej i jestem wolny, nikt mnie nie zdradza(!) Partnerek, panienek, żon mogę mieć wiele(!)
-------
Ty tumanie oborowy to mozesz miec krowe do wydojenia kolejna. Jaka kobieta nawet slepa miglaby zadac sie z takim prymitywnym typem w walonkach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
ALEXANDERO napisał:
napisał:
ALEXANDERO napisał:
W Polsce? Główną przyczyną rozwodów w Polsce też jest zdrada. Jedno z małżonków wyjechało za \\\"chlebem\\\". Drugie zostało w PL. Oboje robią to samo. Szukają partnerów zastępczych. A jak zdrada to też kłamstwa, oszustwa (wzajemne). Takich czasów dożyliśmy. Natomiast jeżeli ktoś chce uniknąć zdrady może zrobić to co ja. Ja wg. zasady: PORZĄDNY FACET W OKOLICY 40-tki ZMIENIA PARTNERKĘ. dałem kopa swojej miłej i jestem wolny, nikt mnie nie zdradza(!) Partnerek, panienek, żon mogę mieć wiele(!)

jakbyś ich nie nazywał to i tak zawsze to będzie twoja lewa i prawa ręka, ale faktem jest ze zdradzić ciebie nie mogą.


Po pierwsze to rąk nie muszę używać(!) Jestem sprawny na ciele i umyśle(!) Po drugie mówmy za siebie.

------
Ty amebo nawozowa.... O czyim ty umysle mowisz???? Ty w ogole wiesz co to umysl???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(gral354)
Wiking
przyczyną rozwodów jest ślub , co nie podlega dyskusji
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 15  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(Donaldek)
Wiking
tepa kobieta, slepa i naiwna, albo napalona, ktora wyjechala za chlebem a jej facet ja zostawil, albo przyjechala do mezczyzny a on okazal sie byc innym niz jest w rzeczywistosci, lub tez zwykla puszczalska lafirynda, albo malolata szukajaca przygod, badz widzaca w starszym kogos "inteligentnego, obytego, dojrzalego" ile ludzi tyle historii heh
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Pewna pani stwierdzila:

"I jak tu nie byc op­ty­mistą. Moj maz oka­zal się ta­kim swi­nia, jak przewidywalam".

Tylko milosc do samego ( samej ) siebie przetrwa, milosc do blizniego ( w tym partnera ) jest ulotna w wielu przypadkach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(Krowa)
Stały Bywalec
HeartB napisał:
ALEXANDERO napisał:
W Polsce? Główną przyczyną rozwodów w Polsce też jest zdrada. Jedno z małżonków wyjechało za \"chlebem\". Drugie zostało w PL. Oboje robią to samo. Szukają partnerów zastępczych. A jak zdrada to też kłamstwa, oszustwa (wzajemne). Takich czasów dożyliśmy. Natomiast jeżeli ktoś chce uniknąć zdrady może zrobić to co ja. Ja wg. zasady: PORZĄDNY FACET W OKOLICY 40-tki ZMIENIA PARTNERKĘ. dałem kopa swojej miłej i jestem wolny, nikt mnie nie zdradza(!) Partnerek, panienek, żon mogę mieć wiele(!)
-------
Ty tumanie oborowy to mozesz miec krowe do wydojenia kolejna. Jaka kobieta nawet slepa miglaby zadac sie z takim prymitywnym typem w walonkach.


Wara od krowy , chamie. Krowy to porzadni ludzie !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok