Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Potwierdzanie zagranicznego wykształcenia - Polacy na szczycie rankingu - Norwegia

Czytali temat:
Tomek Kowalski Jan . (409 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Potwierdzanie zagranicznego wykształcenia - Polacy na szczycie rankingu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
A ile ludzi jeszcze lub w ogóle nie potwierdziło wykształcenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
lewy5000 napisał:
A ile ludzi jeszcze lub w ogóle nie potwierdziło wykształcenia.

Nie wiem, ale dużo.
Ja mam 3 szt mgr - nie potwierdzałem, nie było mi to potrzebne.
Moja żona ma mgr x 2 plus dr. sztuk raz - też nie potwierdzała.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
lewy5000 napisał:
A ile ludzi jeszcze lub w ogóle nie potwierdziło wykształcenia.

No tym po elitarnych kierunkach (marketing i zarządzanie, filologia, teologia, politologia itp.) na elitarnych szkołach za kasę to po co autoryzacja? więcej na godzinę przy machaniu mopem nie dostaną, a i pracy " w zawodzie" po tych kierunkach, sensu szukać nie ma. Już bardziej rozchwytywani będą Ci ci skończyli telewizyjne technikum rolnicze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Joseph napisał:
lewy5000 napisał:
A ile ludzi jeszcze lub w ogóle nie potwierdziło wykształcenia.

No tym po elitarnych kierunkach (marketing i zarządzanie, filologia, teologia, politologia itp.) na elitarnych szkołach za kasę to po co autoryzacja? więcej na godzinę przy machaniu mopem nie dostaną, a i pracy " w zawodzie" po tych kierunkach, sensu szukać nie ma. Już bardziej rozchwytywani będą Ci ci skończyli telewizyjne technikum rolnicze.


Kierunki jak kierunki.
Ale istotniejsze moim zdaniem są uczelnie. Ja 2 razy byłem proszony o pokazanie dyplomów i na pytanie czy mam je potwierdzać usłyszałem że nie ma takiej potrzeby, oni znają te uczelnie i wystarczy tylko tłumaczenie.
I jest to sytuacja nie tylko w Norwegii. W Polsce też niby magister to magister, ale co innego magister z UW, AGH, UJ czy SGH, a co innego absolwent Elitarnej Prywatnej Wyższej Szkoły Pompowania Rowerów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
WujekJanek napisał:
Joseph napisał:
lewy5000 napisał:
A ile ludzi jeszcze lub w ogóle nie potwierdziło wykształcenia.

No tym po elitarnych kierunkach (marketing i zarządzanie, filologia, teologia, politologia itp.) na elitarnych szkołach za kasę to po co autoryzacja? więcej na godzinę przy machaniu mopem nie dostaną, a i pracy " w zawodzie" po tych kierunkach, sensu szukać nie ma. Już bardziej rozchwytywani będą Ci ci skończyli telewizyjne technikum rolnicze.


Kierunki jak kierunki.
Ale istotniejsze moim zdaniem są uczelnie. Ja 2 razy byłem proszony o pokazanie dyplomów i na pytanie czy mam je potwierdzać usłyszałem że nie ma takiej potrzeby, oni znają te uczelnie i wystarczy tylko tłumaczenie.
I jest to sytuacja nie tylko w Norwegii. W Polsce też niby magister to magister, ale co innego magister z UW, AGH, UJ czy SGH, a co innego absolwent Elitarnej Prywatnej Wyższej Szkoły Pompowania Rowerów.


wsio sie zgadza.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok