Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Policja przeciwdziała przestępczości, kontrolując przypadkowych mieszkańców Oslo - Norwegia

Czytali temat:
Łukasz Ch (536 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
pawel czarny
(czarnypawel)
Wiking
Nic nowego , mielismy to w polsce za niemca i nazywalo sie to łapanka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
52 Posty
en kvinne i norge
(enkvinneinorge)
Nowicjusz
Prownywanie niemieckich metod z czasow okupacji do dzialan zapobiegawczych w Oslo, to chyba lekka przesada.

Bylam raz na Grønnland ze znajomymi. W ciagu dwoch godzin doszlo do 3 roznych incydentow na deptaku. Nie wspomne o wszechobecnych narkomanach i ludzi ze wzokiem "bez kija nie podchodz".
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
431 Postów

(Turysta11)
Wyjadacz
Niezaleznie od narodowosci dobrze ze sa kontrole, ale pytanie czy oni faktycznie maja tak dobre rozpoznanie na wlasnym terenie ? prawie 4 lata sie przygladam jak oni rozwiazuja problemy i jakie oficjalne jest przyzwolenie. Jaki sens jest kontroli jak sie podaje go w publicznych informacjach, po za konczeniu jak najbardzie czy jest ktos wstanie mi przypomniec statystyki policyjne odnosnie nieprawidlowosci w urzedach ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Mocarny Knur
(ulven82)
Wiking
Po kontroli możnaby zaśpiewać starą przyśpiewkę z czasów PRL: Zajrzeli do toreb, zajrzeli do waliz, nie zajrzeli w dupę, a tam mam socjalizm
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(MateuszKuczynski1)
Wiking
Byłem właśnie przelotem w stolicy raczej bez lipy ale widziałem jak trzepali jakiś ziomali na Pl blachach
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów

()
Wiking
Jaki sens jest kontroli, skoro drobni przestepcy i tak po miesiacu wyjda na wolnosc. Nawet jesli zabiora komus noz, to i tak na drugi dzien kupi nowy. Aczkolwiek istnieje potrzeba zapewnienia bezpieczenstwa. Najpierw trzeba zmienic prawo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok