Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Julia jagodzinska bogdan bielski polip polip Marcin Borys piotr petercar name surname Waldemar Mikołajczyk Stanisław Makuch ewa mmmmmmm Piotr Czajkowski (3740 niezalogowanych)
1 Post

(Benjamin Button)
Wiking
Koniec busów na lotnisku w Torp?
Do "Sapera"inaczej zbudowane zdanie!!!
Koniec bywa poczatkiem.
Stawia sie pytanie, czy ponownie poczatek bedzie koncem???
Pozdrawiam,
Benjamin Button
Ps: Opinie wypowiadane na forum sa naprawde konieczne i mile widziane a to dlatego zeby swiadomosc byla bardziej rozsadna! Czy tak nie powinno byc?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marek Ozimek
(oomph)
Wiking
polacy musza wszedzie pokazac na co ich stac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Nie spoko jasne dla mnie mozesz nawet saniami na torp jezdzic w kazdym razie jak tylko bede miał mozliwosc to przyczynie sie do tego zeby jak najszybciej ten problem który ewentualnie sie odrodzi tak jak twierdzisz w punkcie tworzenia został powstrzymany a jezeli chodzi o PRAWO W TYM KRAJU to nie był bym taki pewny jak Ty jak w razie kiedys miał bys okazje w co watpie pracowac w norweskim SKATTETATEN to mozemy na ten temat podebatowac Pozdrawiam i przyjemnego jeżdżenia busami na TORP
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Jechałem kiedyś z BOGDANEM, na torpa ale jak by mógł to na każdym rogu by cię przekręcił, a jazda to wyłączne słuchanie jego śmiesznych filozoficznych i bzdetnych rzeczy na temat jego konkurentów, co wiecej umawia się a nie przyjeżdza. KOCHANY BOGDAN
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Hania S
(hania656)
Wiking
... otóz takie myślenie powoduje w konsekwencji takie działania rodaków za które inni muszą sie wstydzić. Jesli będziemy popierać oszustów ( tak jak w kraju ) to staniemy sie sami oszustami. Zastanów sie czy warto!!! Przemyśl powody przyjazdu do tego kraju, czy chodziło Tobie o prace czy kombinatorstwo. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(mariusz1973)
Wiking
uwazajcie na ludzi typu saper i reszcie mu podobnych, bo smierdzi
od nich z daleka gównem norweskim.....
poza tym cała ta dyskusja jest załosna, bo krytykuja ci, ktorzy jezdza tymi busami..........
nie chce nie jade i przewoznik zwija zagle w bardzo krótkim czasie!
załosnie sie tu robi i kwestia czasu, kiedy to sie skonczy.....
dla pewnych ludzi norwegia jest zbyt łaskawa a dla innych okropna.....
ps: co do prawa i jego przestrzegania, to nie radze miec problemów, bo nie wie ten, ktory ich nie ma, a ja aktualnie mam kłopoty z wypłatami i zostałem sam na lodzie, a chcac sie droczyc prawnie otrzymalem propozycje pomocy od pani advokat za 7000nok na dzien dobry, a potem sie zobaczy...wzystko jest ok, dopóki sprawa jest miedzy norwegami, ale kiedy jest problem polskonorweski to wszyscy w nav itp.umywaja rece....
Kruk krukowi oka nie wykole....
Jebac ten kraj i jego fjordy!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(szynkar)
Wiking
mariusz masz racje!
a ty saperek licz sie ze slowami kapusiu!
panstwo prawa?
moja zona kiedys prcowala tutaj w pzredszkolu prywatnym miala jakis problem z wlascicielem tak samo jak jej kolezanki z pracy norwezki one jakos to zalatwily sondownie i kase odzyskaly ale moja zona nie
nie raz sie slyszy od znajomych ze taki nav czy tamzwiazki rece umywaja i nic nie pomoga jak trafia na cwaniaka norwega - polaku radz sobie sam.
przyklad polako ktorzy pracowali na poczcie i ja remontowali glosno o tym bylo 4 lata temu moze 5. do dzis kasy nie odzyskali za ponad 6 miesiecy pracy a bylo ich ponad 20 wiec mieli pieniadze na sady itd. do dzis sprawa jest w toku
jak by tyle ludzi nie jedzilo busikami to by dawno padli a tak to ciezko sie zapisac na dzien przed

a co do BOGDANA to dupek i kretacz straszny i nie dlugo padnie za swoje zachowanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
specjalnie do mariusz1973 Niestety jednak dalej sie nie rozumiemy masz racje raczej uwazaj na takich jak ja jednakze masz prawo do takiego toku myslenia tylko wiesz co zastanawiam sie nad tym czy masz czym myslec a tak apropo korzystajac z okazji zapytam CO WAZY WIECEJ OŁÓW W TWOJEJ DU....E CZY GÓ......O W TWOIM MÓZGU co ???? wcale sie nie dziwie ze norwedzy dymaja na kase takich jak ty a potem kulaja sie ze smiechu sami jestescie sobie winni nie podoba ci sie prawo w norwegii to WON W PODSKOKACH DO POLSKI ludzie własnie tacy jak ten koles sa zakałą tego kraju
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(mariusz1973)
Wiking
jestes zbyt załosny, zebym w dalszym ciagu z tobą konwersował! szkoda mojego czasu, bo ty jestes the best i wiesz wszystko o wszytskim...
zycze wszystkiego naj naj i nie zapomnij napisac kiedys jak ci sie odmieni tok myslenia na temat tego jakze ze "prawego" kraju )
a stanie sie to szybciej niz ci sie wydaje, bo coraz wiecej norków jest bez pracy i tylko czekaja na twoje jedno, jedyne potkniecie, a wtedy zegnaj gienia )
co do wagi, to badz spokojny, bo ciągle utrzymuje tare: mam nadzieje, ze wiesz co to jest.... )
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
piotr jankowski
(petter75)
Wiking
Artykul na temat polskich przewoznikow zszedl na margines i rozgozala dyskusja... patriotowSamoczynnie nasuwa sie natomiast pytanie - co jeszcze robia w norwegi Ci,ktorzy tak bardzo narzekaja i uzalaja sie nad swoim biednym losem???Mieszkam tu od ponad 7lat,prowadze wlasna dzialalnosc i jeszcze ani razu nie spotkalem sie z nierzyczliwoscia ze strony norwegow-w czym wiec jest problem?Moze zacznijcie sie uczyc najpierw norweskiego a dopiero potem szukajcie pracy.Ps nie dziwcie sie norwegom,ze Was tak traktuja-sam wiem co to znaczy zatrudniac polakow...szkoda nawet tego komentowac!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok