Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
Czytali temat:
(3209 niezalogowanych)
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
A co moge wiedziec? zapewniam cie, ze sporo, a nawet wiecej
Tez mam 14-to letnią córke ) i niezły
bagaż doswiadczen......
Jedno jest pewne: moja rodzina(zona i córka) nigdy nie zamieszkaja w tym poganskim kraju, bo nasze miejsce jest w polandii, chocby tu płacili 50tys nok netto!!!!!
to dobre miejsce na "dorobienie sie" i inwestowanie tych pieniedzy w PL!
Napewno nie jest to dobre miejsce do zycia...
Ja mam depresje po 45 tyg pobytu tu i zmykam szybko by odreagowac w Polsce )
Zaraz pocisną mi polscy norwedzy, zeby jechał do polski, skoro tu tak zle....
hehehehhe
no paszoł won z mojej norwegii )))))
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(szynkar)
Wiking
dzieki
dalej sie mylisz staramy sie wychowywac po polsku co niedziela chodza z zona do kosciala na polskie msze sa za mlode wiec im nie pozwalamy na makijarze ciuchy jak dziwki itd
dzeci maja polski paszport
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
wojtek sidorski
(norgik)
Wiking
nietlumacz sie kazdy zyje jak mu lepiej a tak powaznie ja tez wole wydawac koronki w polsce bo tutaj zdziczec mozna siedzac tak dlugo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów

(PawelA)
Wiking
Ja bym raczej zapytal, kto im daje prawo jazdy, bo jezdza tragicznie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
marcn krupiarz
(merlinneon)
Wiking
tak poczytalem wasze posty i moze was troche pogodze .to prawda ze Polacy raczej w malym stopniu dbaja o bezpieczenstwo na drogach i swoja brawura doprowadzaja do wielu wypadkow a picie to we krwi mamy co nie znaczy ze kiepscy z nas kierowcy.my jezdzimy po calym swiecie,tutaj rowniez a taki norek?zginalby w pierwszym lepszym miescie w europie,poprostu tragedia,ich umiejetnosci i doswiadczenie na drodze sa zadne.ograniczaja im predkosc zeby sie glaby nie pozabijaly i tworza przez to kolejnych analfabetow drogowych i jak kolega wspomnial zeby zarobic na mandatach.Jesli chodzi zas o stosunek do norwegi to szczerze mowiac nie komunistyczne a prawie faszystowskie to panstwo,nie ma sie tutaj zadnych praw,zadzi policja i jesli nie zna na cos paragrafu to go stworzy a sad przyklasnie i wyrok gotowy.trudno sie im dziwic,maja bardzo niski poziom intelektualny wiec kto ma tutaj myslec?kocham tutaj 2 rzeczyrzyrode i pieniadze cala reszta jest do d...-pozdrawiam eszystkich
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
221 Postów

(Veileder)
Stały Bywalec
Ostatnio, kiedy bylem w Polsce widzialem informacje, ktora mowi, ze w Polsce jest statytycznie najwiecej w Europie wypadkow drogowych. Samo to swiadczy juz jak dobrymi kierowcami sa Polacy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
W Pl. nie ma kultury jazdy - malo ktory sie zatrzymuje zeby przepuscic pieszych przez droge - nawet na przejsciach jest sajgon

Bardzo agresywna jazda, zero szacunku do innych uzytkownikow drodi, brawura i glupota - tak ja to obserwuje podczas podytow w Pl.

Tutaj tak sie zachowuja na drodze gowiarze i ludzie prymitywni i ciesze sie z tego,ze im zabieraja prawko

A poza tym No. duzo podrozuja po swiecie - samochodami tez i jakos sobie daja rade
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
marianek73 napisał:
A co moge wiedziec? zapewniam cie, ze sporo, a nawet wiecej
Tez mam 14-to letnią córke ) i niezły
bagaż doswiadczen......
Jedno jest pewne: moja rodzina(zona i córka) nigdy nie zamieszkaja w tym poganskim kraju, bo nasze miejsce jest w polandii, chocby tu płacili 50tys nok netto!!!!!
to dobre miejsce na "dorobienie sie" i inwestowanie tych pieniedzy w PL!
Napewno nie jest to dobre miejsce do zycia...
Ja mam depresje po 45 tyg pobytu tu i zmykam szybko by odreagowac w Polsce )
Zaraz pocisną mi polscy norwedzy, zeby jechał do polski, skoro tu tak zle....
hehehehhe
no paszoł won z mojej norwegii )))))


Na pewno nie jest to najlepsze miejsce dla tych ktorzy nie znaja ani jezyka, ani kultury ani obyczajow , ale :

www.nrk.no/nyheter/verden/1.6803406

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
221 Postów

(Veileder)
Stały Bywalec
merlinneon napisał:
tak poczytalem wasze posty i moze was troche pogodze .to prawda ze Polacy raczej w malym stopniu dbaja o bezpieczenstwo na drogach i swoja brawura doprowadzaja do wielu wypadkow a picie to we krwi mamy co nie znaczy ze kiepscy z nas kierowcy.my jezdzimy po calym swiecie,tutaj rowniez a taki norek?zginalby w pierwszym lepszym miescie w europie,poprostu tragedia,ich umiejetnosci i doswiadczenie na drodze sa zadne.ograniczaja im predkosc zeby sie glaby nie pozabijaly i tworza przez to kolejnych analfabetow drogowych i jak kolega wspomnial zeby zarobic na mandatach.Jesli chodzi zas o stosunek do norwegi to szczerze mowiac nie komunistyczne a prawie faszystowskie to panstwo,nie ma sie tutaj zadnych praw,zadzi policja i jesli nie zna na cos paragrafu to go stworzy a sad przyklasnie i wyrok gotowy.trudno sie im dziwic,maja bardzo niski poziom intelektualny wiec kto ma tutaj myslec?kocham tutaj 2 rzeczyrzyrode i pieniadze cala reszta jest do d...-pozdrawiam eszystkich

"Jezdzimy po pijanemu, powodujemy wypadki, ale to nie znaczy, ze kiepscy z nas kierowcy"??! Pogratulowac logiki!
Zapraszam do Oslo na weekend. Zobaczysz poziom intelektualny Polakow...
O co ci chodzi z tym brakiem praw? Czyzbys byl jednym z biednych pokrzywdzonych Rodakow, ktorym niedobra, wredna, okrutna, faszystowska policja w Norwegii dala mandat, albo bron Boze, zabrala prawo jazdy za jedyne 2 promille we krwi?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
Ludzie - jak mnie kt wr... wia kiedy ktos przyjezdza do jakiegos panstwa w celach dorobienia sie - i najezdza na wlasnie to panstwo, ktore pozwala mu sie dorobic - na jego kulture, jezyk, ludzi i na co popadnie . A juz najgorsze jest to, ze zaraza ta nienawiscia swoje dzieci, ktore musza tu funkcjonowac, tu chodzic do tych debilnych szkol z niedouczonymi nauczycielami i miec za swoich kolegow te kretynskie no. dzieci z tych glupich no. rodzin ....

Bardzo mi was wszystkich - w tem sposob myslacych szkoda, bo wydajecie o sobie tragiczna opinje i na dodatek pierzecie mozgi swoim dzieciom .

Jezeli jestescie tacy pewni tej pl. wyzszosci nad no. - to wracajcie do Pl. i tam sie dorabiajcie, tam wychowujcie dzieci i budujcie swoje zycie

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok