Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Jessheim, Eidsvoll - ca.40-tka - Norwegia

11 Postów
Kamila K
(Mahli)
Wiking
Witam.
Czytam posty tutaj i widze że sporo osób szuka znajomych. Nie koniecznie mui być do pary lecz zwykłego towarzystwa i koleżeństwa. Nie jest to łatwe tutaj w Norwegii, bo nie mamy do siebie zaufania. Ale jesteśmy "zwierzyną stadną" i ciężko życ w odizolowaniu. W sumie nawet ciężko się publicznie przyznać, że doskwiera samotność... a jest
Może ktoś zechce ze mna podyskutować na ten temat?...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
robert xxxxx
(rtdl76)
Wiking
Samotność doskwiera ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Kamila K
(Mahli)
Wiking
Czytaleś postyna "Poznajmy sie" Sporo mlodych szuka kontaktów. W moim wieku też jest podobny problem. Nawet jeżeli są znajomi to sie przeprowadzają, znajomości się rozluźniaja... Środowisko jest zamknięte, nie jest latwo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
robert xxxxx
(rtdl76)
Wiking
żeby kogoś poznać to trzeba gdzieś wyjść
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Kamila K
(Mahli)
Wiking
Uwierz, że wychodzę Codziennie i to w różne miejsca... tylko co tam mam robic, zaczepiać ludzi i się pytac czy chcą się zaznajomić?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ania Krzywicka
(AniaKrzywicka)
Wiking
Cześć Kamila mam bardzo wielki problem mój brat ma problemy..jest w Norwegii i został skatowany przez osoby z którymi tam mieszka..szukam mu pokoju w Norwegii żeby mógł wynająć...mieszka kawałek od Oslo..czy mogłabyś mi jakoś pomóc..?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
robert xxxxx
(rtdl76)
Wiking
szukałaś w ogłoszeniach ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Kamila K
(Mahli)
Wiking
Masz dobre chęci Robercie ale chyba się nie zrozumieliśmy. Nie dalam postu matrymonialnego. Chętnie poznałabym nowych ludzi, w tym również pary, kobiety... co nie oznacza, że w celach "łóżkowych". Wiem, ze każdy czyta i rozumie co chce zrozumieć ale jakie miałabym dać ogłoszenie by nie być odebrana tak jak tutaj?
Post ten mial na celu danie mozliwość normalnym ludziom, nawet tym mniej śmiałym powód by się odezwać. A czasem i normalnie , nie "w zwyczaju internetowym" zawrzeć znajomość.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Kamila K
(Mahli)
Wiking
AniaKrzywicka napisał:
Cześć Kamila mam bardzo wielki problem mój brat ma problemy..jest w Norwegii i został skatowany przez osoby z którymi tam mieszka..szukam mu pokoju w Norwegii żeby mógł wynająć...mieszka kawałek od Oslo..czy mogłabyś mi jakoś pomóc..?

Odpisalam Ci na priv
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
robert xxxxx
(rtdl76)
Wiking
Wcześniejszy post Kamilo nie był do ciebie ,tylko do koleżanki co szuka pokoju dla obitego brata.Zapytałem się czy patrzyła w ogłoszeniach ,bo sporo pokoi jest do wynajęcia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok