Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Strømmen, Lillestrøm szukam przyjaciół. - Norwegia

2 Posty
Gregory Fun
(DreamsCatcher)
Wiking
Witam, od ponad roku mieszkam i pracuję w Strømmen, w Norwegi już jestem 5 lat, szukam ludzi z okolic, z którymi można się spotkać, porozmawiać , wyskoczyć na piwko, pograć w bilarda, ping-pong, piłka nożna, spędzić aktywnie wolny weekend, może być siłownia, lub bieganie (jestem otwarty na propozycje). Szukam ludzi nastawionych bardziej na aktywny sposób spędzania czasu. Choć nie pogardzę też dobrym filmem lub ewentualnie wyskoczyć na imprezkę, Nie przepadam za towarzystwem które często zagląda do kieliszka.
Przyznam iż troszkę ostatnio brakuje mi motywacji , długi pobyt w Norwegi troszkę dobija już człowieka, dlatego też i o to ten post.

Coś o sobie więcej, mam 34 lata , na imię Grzegorz. Do Norwegii przyjechałem tylko na chwilkę troszkę zarobić (tak jak wszyscy, hehe, juz ponad 5 lat). Pracuję tutaj jako elektryk. Żonę mam oraz dwójkę wspaniałych dzieciaków.
Myślę że z odpowiednimi przyjaciółmi będzie troszkę tutaj raźniej mijał czas, który strasznie tutaj ucieka.

Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
2 Posty
Gregory Fun
(DreamsCatcher)
Wiking
Kwestie Rodzinną mam bardzo ogarniętą, czytaj z zrozumieniem, szukam osób z którymi można aktywnie spędzić wolny czas (nie samą pracą człowiek żyje).
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok