Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Samotność. Szukam koleżanki/kolegi - Norwegia

1 Post
D F
(Fesio)
Wiking
Tak jak w temacie szukam jakiś znajomych w wieku od 18 do 30 lat w Oslo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Victoria Victoriss
(Victoria_Victoriss)
Wiking
Hey, również z chęcią kogoś poznam
Mieszkam w Drammen ale prawie codziennie jestem w Oslo, nie szukam faceta ani przygód.
Jeżeli liczysz na normalną znajomość, koleżeństwo oraz nie przeszkadza Ci, że strict'e nie mieszkam w Oslo--> pisz na priv
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(pawsyk11)
Wiking
Witam ,podobnie jak ty szukam kogos z kim mozna pogadac i napic sie kawy lub herbat,mieszkam w Oslo jesli masz ochote pogadac odezwij sie.Pozdrawiam Mariusz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
sweet man
(Sweetman)
Nowicjusz
Dla samotnych i spragnionych przygody porozmawiania z obcym czlowiekiem polecam
Couchsurfing. Ja juz nie licze na ludzi na MN ( oprocz milego wyjatku poznania milego pana w Sandvice, super partnera do tenisa ziemnego) .
Szkoda ze czlowiek wywiezie z Norge po kilku latach tylko $ , i zero sprawdzonych przyjazni ( znajomosci nie licza sie) bo wiem jak przyjazn jest bezcenna i wzbogacajaca.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
TheBlueStar
(TheBlueStar)
Wiking
hej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
TheBlueStar
(TheBlueStar)
Wiking
hej , szukasz znajomych ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(pawsyk11)
Wiking
tak,szukam znajomych
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(pawsyk11)
Wiking
Wtiam,nie przeszkadza mi nic jesli masz ochote pogadac zadzwon do mnie na nr tel 96868952.Pozdrawiam Mariusz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(GieeLACeHa)
Wiking
Ja też mieszkam w Drammen i fajnie będzie gdzieś wyskoczyć większą ekipa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
sweet man
(Sweetman)
Nowicjusz
Mam tu dla ciebie kandydata . Ja niestety nie moge mu nic zaproponowac bo mnie wzial za kobiete ( na zdjeciu profilowym ja z kolezanka w indiach, moj nick znaczy tylko ze lubie slodkie owoce, sam jestem bardzo gorzki "trujacy" dla gejow i polskiej patologii budowlanej)
Damian C taki pm napisal mi:

Witam Cie...

Tak jak napisałaś większość osób opiera przyjaźń tylko na wykorzystywaniu ach...coz takie realia... no wiec dla tego takich ludzi niestety unikać i to szerokim lukiem..ja wychodzę z założenia że lepiej mieć kilku znajomych ale konkretnych niż 100 ale nic nie wartych heh "
Jak miała byś tam kiedyś czas z chęcią możemy wyskoczyć np na kręgle czy coś "

Z chęcią bym pobrał w tenisa...ale nigdy przedtem nie miałem okazji, przykre trochę ale cóż tylko się nie śmiej heh


Mam to skomentowac? Moze ty na forum napisz cos wiecej polskiej patologii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok