Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
Josephvol.2 napisał:
angelikaskibinska napisał:
Uwazam ze nie jest łatwo jak I w jedna tak I w druga stronę znaleść teraz odpowiednia osobę . Jak widać ludzie maja zbyt duże wymagania wobec siebie pozatym myślą przedmiotowo ...

A nie wobec kogoś?

ludzie przeciętni, odrzucają niziny intelektualne, a mają aspiracje do kogoś z wyższej półki nie widząc że to nie ich liga lub też oczekują połączenia zbyt wielu idealnych cech..

--
Jos, nie znecaj sie. To meandry kobiecej logiki. Angi chciala cos sensownego powiedxiec, ale... Jej sie pokrecilo. Wielkie mi mecyje....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Angelika Skibinska
(angelikaskibinska)
Wiking
Wiesz te twoje mądrości wcale mnie nie ruszają ! A dla Ciebie nie jestem Angi i na "TY" z Tobą nie przeszłam . Życzę powodzenia w dalszym komentowaniu jak widać nie które osobniki maja zbyt bardzo wyimaginowane ego ! Ja do tej zabawy sie nie włanczam . Dobranoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
Josephvol.2 napisał:
HeartB napisał:
Josephvol.2 napisał:
angelikaskibinska napisał:
Uwazam ze nie jest łatwo jak I w jedna tak I w druga stronę znaleść teraz odpowiednia osobę . Jak widać ludzie maja zbyt duże wymagania wobec siebie pozatym myślą przedmiotowo ...

A nie wobec kogoś?

ludzie przeciętni, odrzucają niziny intelektualne, a mają aspiracje do kogoś z wyższej półki nie widząc że to nie ich liga lub też oczekują połączenia zbyt wielu idealnych cech..

--
Jos, nie znecaj sie. To meandry kobiecej logiki. Angi chciala cos sensownego powiedxiec, ale... Jej sie pokrecilo. Wielkie mi mecyje....


chciałem być uprzejmy bo moRZe, a nuż , to mnie zdemaskowałeś...

chyba trzeba iść spać bo rano rusztowanie, a po południu uht z jonny walkerem który może i nawet z kranu będzie leciał..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
Josephvol.2 napisał:
HeartB napisał:
Josephvol.2 napisał:
angelikaskibinska napisał:
Uwazam ze nie jest łatwo jak I w jedna tak I w druga stronę znaleść teraz odpowiednia osobę . Jak widać ludzie maja zbyt duże wymagania wobec siebie pozatym myślą przedmiotowo ...

A nie wobec kogoś?

ludzie przeciętni, odrzucają niziny intelektualne, a mają aspiracje do kogoś z wyższej półki nie widząc że to nie ich liga lub też oczekują połączenia zbyt wielu idealnych cech..

--
Jos, nie znecaj sie. To meandry kobiecej logiki. Angi chciala cos sensownego powiedxiec, ale... Jej sie pokrecilo. Wielkie mi mecyje....


chciałem być uprzejmy bo moRZe, a nuż , to mnie zdemaskowałeś...

chyba trzeba iść spać bo rano rusztowanie, a po południu uht z jonny walkerem który może i nawet z kranu będzie leciał..

------
... Niech ryczy z bolu ranny los
Zwierz zdrow przebiega knieje
Niech nie spi ktos by spac mogl ktos
To sa zwyczajne dzieje...
(W. Shakespeare)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
angelikaskibinska napisał:
Wiesz te twoje mądrości wcale mnie nie ruszają ! A dla Ciebie nie jestem Angi i na \"TY\" z Tobą nie przeszłam . Życzę powodzenia w dalszym komentowaniu jak widać nie które osobniki maja zbyt bardzo wyimaginowane ego ! Ja do tej zabawy sie nie włanczam . Dobranoc
-----
Kochanie, Czy ja probowalem pisac do Ciebie madrze? Czy masz mnie za sadyste? Mila siadz jednak nad ortografia. I might be beside You...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty

(djdolph)
Wiking
Sluchaj skonczony kretynie, jesli ciesza cie takie komentarze zarowno w moim kierunku jak i tych dziewczyn to widocznie masz duze problemy z wlasnym ego. Widocznie nie miales zbyt udanego dziecinstwa i w tej chwili odgrywasz sie na innych. Twoja pewnosc siebie pewnego razu Cie zgubi.
Dla Twojej informacji poinformuje cie, ze moja edukacja zapewne stoi na wyzszym poziomie od Twojego.
Poza tym nie rozumie jakim trzeba byc palantem, zeby pisac takie komentarze do kobiet. Przypuszczam, ze Twoje przerosniete ego nigdy nie pozwoli Ci na znalezienie partnerki. W sumie przypuszczam, ze nigdy chyba jej nie miales. Nadal zabawiasz sie ze swoja doskonala reka... Polecam pisanie kolejnych wybitnie ciekawych i inteligentnych komentarzy, napewno ci to poprawi humor. Ja nie mam zamiaru tracic czasu na kolejne komentarze. Pozwole Ci odniesc to emocjonalne zwycieztwo. Zacznij sie w koncu zachowywac jak dorosly czlowiek
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
djdolph napisał:
Sluchaj skonczony kretynie, jesli ciesza cie takie komentarze zarowno w moim kierunku jak i tych dziewczyn to widocznie masz duze problemy z wlasnym ego. Widocznie nie miales zbyt udanego dziecinstwa i w tej chwili odgrywasz sie na innych. Twoja pewnosc siebie pewnego razu Cie zgubi.
Dla Twojej informacji poinformuje cie, ze moja edukacja zapewne stoi na wyzszym poziomie od Twojego.
Poza tym nie rozumie jakim trzeba byc palantem, zeby pisac takie komentarze do kobiet. Przypuszczam, ze Twoje przerosniete ego nigdy nie pozwoli Ci na znalezienie partnerki. W sumie przypuszczam, ze nigdy chyba jej nie miales. Nadal zabawiasz sie ze swoja doskonala reka... Polecam pisanie kolejnych wybitnie ciekawych i inteligentnych komentarzy, napewno ci to poprawi humor. Ja nie mam zamiaru tracic czasu na kolejne komentarze. Pozwole Ci odniesc to emocjonalne zwycieztwo. Zacznij sie w koncu zachowywac jak dorosly czlowiek

-------
Damian, daj spokoj.
W kazdej kategorii nie mozesz byc dla mnie rownym. Z przyczyn obiektywnych. I to nie Twoja wina.
Jestes fajny, nawet delikatny facet, nieglupi... Tylko zdejmij to durne zdjecie. Nie jestem Twoim wrogiem choc lubie sie powyglupiac.
Spij dobrze, Rodaku. Wszystkiego dobrego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
qantan napisał:
\" CIEZKO jest znalesc normalnego polaka.\" i normalną polkę.......
A gdzie szukasz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty

(ahernow)
Wiking
Tak nie ma normalnych kobiet wszystkie tylko jak sie wybija od na to juz sa inne zapomnialy jak jadly chleb ze smalcem itd malo tego szukaja szczescia u zagranicznych facetow zeby sie nie przeliczyly dla mnie takie juz nie istnieja gardze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
A czy Polka to już nie ma prawa położyć się pod czystym pachnącym obcokrajowcem co ma trochę więcej zainteresowań niż podnoszenie ciezarkow na silce smierdzenie piwem i kurwa i chuj co chwila
Do tego makabryczne dziary
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok