Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Szukam kolegi - Norwegia

1 Post

(Sliweczka)
Wiking
Szukam kogoś z kim będę mogła spędzić wspólnie czas. Mam na imię Agnieszka, jestem aktywną,akrakcyjną kobietą. Tylko poważne oferty 483 49 850
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Rafał Mocny
(Mocny)
Wiking
ej ja tez chetnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
John Boro
(JohnB)
Początkujący
Sliweczka napisał:
Szukam kogoś z kim będę mogła spędzić wspólnie czas. Mam na imię Agnieszka, jestem aktywną,akrakcyjną kobietą. Tylko poważne oferty 483 49 850

JA BYM CI PASOWAŁ ALE DO S. MAM DALEKO.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(igi78)
Wiking
hej tez chetnie spędzil bym miło i w miłym towarzystwie czas mieszkam w tonsbergo jesli chetna jestes to pisz,pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Wiking
tez chetnie mieszkam w haugesund
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Gracjan1980 Marsc
(Gracjan1980)
Wiking
Witaj! jeśli to aktualne chętnie spędzę miło czas w Twoim towarzystwie lub wpadnę na kawę lub zaproszę do siebie mieszkam w domku nad jęziorem w przepięknym miejscu. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Chlopcy, ja widze ze z czytaniem ze zrozumieniem to u Was bardzo marnie...
1. Zamim zadzwonicie, wskazane jest abyscie sprawdzili jak z wasza sila nabywcza w kwsetii zdolnosci finansowych do zakupu uslugi pracy. Tak wiec bajki o domu nad jeziorem to se mozna w buty wsadzic. Jak masz krecic rygipsy to ci ryba, czy za oknem masz jezioro, las, skaly czy pustynie...
2. No i pamietajcie, ze w Krolestwie Norwegii zakup USLUGI jest karalny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
A poza tym to najprawdopodobniej ktos chcial komus glupi dowcip zrobic podajac jego numer telefonu. Wyjatkowo glupi dowcip...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Damian Wysocki
(Maximaximus)
Wiking
Czesc Agnieszka.
bardzo pociagaja mnie kobiety aktywne fizycznie , ktore nie siedza na tylkach w domach.
Jezeli oferta jest nadal aktualna i masz ochote poznac kogos ciekawego kto tez lubi aktywnie spedzac czas to zapraszam do korespondencji . tak na poczatek.
pozdrawiam cieplutko.
Damian.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
499 Postów
Krystian Kozyra
(Krystian85)
Wyjadacz
Maximaximus napisał:
Czesc Agnieszka.
bardzo pociagaja mnie kobiety aktywne fizycznie , ktore nie siedza na tylkach w domach
Jezeli oferta jest nadal aktualna i masz ochote poznac kogos ciekawego kto tez lubi aktywnie spedzac czas to zapraszam do korespondencji . tak na poczatek.
pozdrawiam cieplutko.
Damian.

-----------
Pozdrawia cieplutko....taa...od razu widać że to prawdziwy macho albo nawet samiec alfa.
Oj Ti, Ti......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok