Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

spotkam sie z fajnym facetem i jego ... w wiadomym - Norwegia

7 Postów

(Czarnulka)
Wiking
wiecej info na priv
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Czarnulka napisał:
wiecej info na priv
A co się dzieje ... , że nie możesz znaleźć , odpowiedniej Męskiej Partii , na okolicznych dyskotekach w szerokiej okolicy Lillestrøm ... ?
---
Tam przecież tego Kwiatu multum ...
Bez żadnej krępacji możesz przebierać i grymasić ile wlezie ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(Czarnulka)
Wiking
Nie w glowie mi bieganie po klubach ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
:spotkam sie z fajnym facetem i jego ... w wiadomym

Czarnulka napisał:Nie w glowie mi bieganie po klubach ...
---
Jak nie w głowie to może w nogach ...zwłaszcza , że chcesz mieć cokolwiek ...między nimi ... ważne by zadowolił ...
---
I to jest NAJWIĘKSZY Twój błąd ... !
---
W jaki sposób jako młoda Osoba , chcesz inaczej znaleźć na emigracji odpowiedniego Faceta który pod wpływem zabawy pokazuje Swoje Skrywane Wnętrze .
---
Nie samą pracą człowiek żyje .
---
A przez taki anons jak wyżej ,nie za bardzo plasujesz się w godnym otoczeniu .
---
Takie jest ogólne odczucie społeczne ....
---
WIEM olewasz to wszystko , co Inni Myślą o Tobie , ważne by młody miał w gaciach odpowiedni przyrząd i nie przysparzał zbędnych kłopotów .
ECH ... myślałem , że ino Chłopom sperma na mózg pada ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
gabriel napisał:
:spotkam sie z fajnym facetem i jego ... w wiadomym

Czarnulka napisał:Nie w glowie mi bieganie po klubach ...
---
Jak nie w głowie to może w nogach ...zwłaszcza , że chcesz mieć cokolwiek ...między nimi ... ważne by zadowolił ...
---
I to jest NAJWIĘKSZY Twój błąd ... !
---
W jaki sposób jako młoda Osoba , chcesz inaczej znaleźć na emigracji odpowiedniego Faceta który pod wpływem zabawy pokazuje Swoje Skrywane Wnętrze .
---
Nie samą pracą człowiek żyje .
---
A przez taki anons jak wyżej ,nie za bardzo plasujesz się w godnym otoczeniu .
---
Takie jest ogólne odczucie społeczne ....
---
WIEM olewasz to wszystko , co Inni Myślą o Tobie , ważne by młody miał w gaciach odpowiedni przyrząd i nie przysparzał zbędnych kłopotów .
ECH ... myślałem , że ino Chłopom sperma na mózg pada ...



hahaha przeciez nie napisala,ze chce ten jego interes miedzy nogami moze chodzi zwyczajnie o meski ....portfel cos mi sie zdaje,ze to ogloszenie panienki lekkich obyczajow wiec prozny twoj trud gabrysiu aby ja umoralniac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(Czarnulka)
Wiking
Nie jestem panienka lekkich obyczajow ale widze ze nadal polaczki lubia oceniac tych co ich nie znaja ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
Czarnulka napisał:
Nie jestem panienka lekkich obyczajow ale widze ze nadal polaczki lubia oceniac tych co ich nie znaja ...

a jak inaczej cie ocenic....zadna szanujaca sie dziewucha nie pisze takich rzeczy na portalu spolecznosciowym...to okreslenie jest bardzo poblazliwe...poczekaj troche to zobaczysz jak cie potraktuja
,,w wiadomym celu,, wiec tak...spotykasz sie,wiadomy cel-rozkladasz nogi...i pozostajesz nieskalanym dziewczeciem chyba masz niepokolei w glowce...mam corke w podobnym wieku i jakby tak sie nie szanowala to ubilabym jak psa...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
B.K. napisał:
Czarnulka napisał:
Nie jestem panienka lekkich obyczajow ale widze ze nadal polaczki lubia oceniac tych co ich nie znaja ...

a jak inaczej cie ocenic....zadna szanujaca sie dziewucha nie pisze takich rzeczy na portalu spolecznosciowym...to okreslenie jest bardzo poblazliwe...poczekaj troche to zobaczysz jak cie potraktuja
,,w wiadomym celu,, wiec tak...spotykasz sie,wiadomy cel-rozkladasz nogi...i pozostajesz nieskalanym dziewczeciem chyba masz niepokolei w glowce...mam corke w podobnym wieku i jakby tak sie nie szanowala to ubilabym jak psa...


oj tam oj tam, chce sie spotkac z fajnym facetem i ..jego psem, aby milo spedzic czas podczas wieczornych spacerow......

a wy doszukujecie sie nie wiadomo czego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(Czarnulka)
Wiking
Gdzie jest napisane ze sie spotykam ????!!!!! To ze pierwszy raz wogole cokolwiek tu napisalam o niczym nie swiadczy ! Ani nie daje prawa nikomu do obrazania mnie ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
B.K. napisał:
chyba masz niepokolei w glowce...mam corke w podobnym wieku i jakby tak sie nie szanowala to ubilabym jak psa...

I jak tu sie dziwic Talibom Mamy przeciez swoich...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok