Zaskakująca oferta Pożyczki z Norwegii Nawet 500 000 NOK Effektiv rente: 14,15%, 100 000kr over 5 år, kost 37 120kr, total kost 137 120kr Poznaj ofertę
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Mężczyzna z wartościami - Norwegia

6 Postów
BEATA WIECZOREK
(betiwieczek)
Wiking
Hej
Poznam fajnego, wolnego chłopaka wiek 30 -40 lat z Oslo. Nie mającego problemu z chodzeniem do kościoła, którego życiowe wartości to nie tylko pieniadze i seks. Osobom z dziecmi i po rozwodzie dziękuje. E-mail: wieczorekbeata@onet.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
312 Posty
cham
(cham)
Stały Bywalec
No kurde......... Ksiedza szuka. Wartosci ma (cala starowka np. w Krakowie do kosciola nalezy), do kosciola chetnie chodzi i seksu z nia tez nie bedzie chcial(ma inna orientacje)
Powodzenia zycze. Z taka reklama siebie to na pewno znajdziesz szybko
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

()
Wiking
Fajne. Mi się podoba...Coś typu; '' Kupię auto, czerwone z alufelgami , żeby się nie psuło''..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2185 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo) Online
Maniak
..ja to nie rozumiem tutaj czegoś
...podobno 90 procent Polaków to katolicy
...tylko dlaczego do kościoła nie chcą chodzić?
...chociaż klerowi i tak to jest obojętne,ważne, żeby płacili za chrzty,komunie,bierzmowania,śluby ,pogrzeby,wszelakie święcenia,kolędy,itd....
...no i żeby nie upominali się o paragony na to wsio...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj
411 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Wyjadacz
bojfraoszlo napisał:..ja to nie rozumiem tutaj czegoś
...podobno 90 procent Polaków to katolicy
...tylko dlaczego do kościoła nie chcą chodzić?
Pewnie dlatego nie chodzą, ponieważ pomimo bycia nadal katolikami/Chrześcijanami, NIE SĄ JUŻ NIEWOLNYMI PARAFIANAMI, tylko świadomymi, wolnymi ludźmi.
Którzy poprawnie rozróżniają, pojecie "kościół" i to dokładnie tak jak mówi ich biblia, a nie wypaczona czarna zaraza, roden z Watykanu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj

Bliżej nas