Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Szukam znajomych OSLO - Norwegia

29 Postów
Maciej Wu
(Macieju)
Wiking
Cześć
Szukam pozytywnie zakręconych ludzi ktorym podobnie jak mi - brak znajomych twarzy daje sie we znaki. Wspólnie można zorganizować czas w ciekawszy sposob jak siedzenie przed komputerem w domu
Spacery rower rolki basen muzea zwiedzanie fajnych miejsc w Oslo Iimilion innych pomysłów tylko brak towarzystwa. Odzywac sie! I do zobaczenia !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Grzegorz Olszewski
(Grzegorz26)
Wiking
Siemka, co prawda jeżeli chodzi o pozytywnie zakręconych to mogę się utożsamić. Więc, tak proponuję wspinaczkę skałkową NA weekendy i wieczorowo po pracy w ciągu tygodnia . Będzie też możliwość popływania łódką po Oslo fjordzie i pożeglować , mogę pouczyć, potowarzyszyć bawić się ogniem ,,fireshow" na plaży przy ognisku na Bygdoy ( jest tam pięknaa plaża ) O zmroku jest to spektakularna gra świateł , zachodzącego słońca i ognia odbijającego się na fali..... Jeśli tylko znajdą się pozytywnie zakręceni ocenicie sami .
Konkretnie Wspinaczka : Skedsmokorset lub Lorenskog (można T bane do Tveita podjechać ) Jeśli znajdą się chętni przybliżymy temat Przewiduję Wtorek wieczór , Piątek wieczorem lub weekend. Wszystko na swobodnym czasie ustalimy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(Agaa87)
Wiking
Hej Właśnie myślałyśmy z koleżanką o tym samym To co, może trzeba zorganizować jakiś engangsgrill w najbliższym czasie ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
Maestro X
(Maestroo)
Wiking
Witam wszystkich. Co myślicie o niedzieli ? Proponuję Sognsvann Co na to ludziska
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Agaa87 napisał:
Hej Właśnie myślałyśmy z koleżanką o tym samym To co, może trzeba zorganizować jakiś engangsgrill w najbliższym czasie ?

Sie znalazla cwaniara, engangsgrill skombinowac, dobre sobie... Engangsgrill w kazdym sklepie kupisz za 15 kr
A CO Z RESZTA???!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
karkówka z REMA1000 i Tyskie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(Agaa87)
Wiking
tu nie chodzi o cene grilla tylko o idee.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(Agaa87)
Wiking
Fajnie, ja bym byla za
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Apropos idei, czyli centertela...
AD 1993...
PAMIETACIE???
Ten to byl ten tanszy, kosztowal cos kolo 45milionow, ja mialem ten wiekszy, niby o lepszym zasiegu, z raczka do noszenia i sluchawka na kablu...

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(GrzegorzFlasza)
Wiking
Też bym się pisał na jakiegoś grilla, jeżeli chodzi o pozytywnie zakręconych to z miłą chęcią dołączę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok