Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

SZUKAM POWAZNEGO ZWIUZKU. - Norwegia

Czytali temat:
tomek romek Krzysztof ....... Andrzej ANDRE Tomasz Moja Norwegia judyta now ania721 Tomasz0211 (1357 niezalogowanych)
1 Post

(Henryk1965)
Wiking
.Witam jestem samotny .Poznam kobiete myslaca powaznie o przyszlosci i prawdziwym zwiazku .Jesli jestes samotna i brakuje i mezczyzny z ktorym bedziesz mogla spedzic reszte zycia to moze wlasnie jestem tym ktorego szukasz .Jestem zadbanym mezczyzna ktoremu brakuje tej drugiej polowy mam 48 lat .Dowiesz sie wiecej piszac na .E-mail.Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
262 Posty

(oppenheimer)
Stały Bywalec
Powiedz bez ogródek Szukasz dupczenia stary zboczeńcu? Ja jestem 30 lat młodszy i szukam tego samego Dziewczyny bardzo Was proszę nie wszystkie na raz Nie mam czasu odpowiadać na wszystkie PW
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów

(fomfny1)
Nowicjusz
oppenheimer napisał:
Powiedz bez ogródek Szukasz dupczenia stary zboczeńcu? Ja jestem 30 lat młodszy i szukam tego samego Dziewczyny bardzo Was proszę nie wszystkie na raz Nie mam czasu odpowiadać na wszystkie PW

Ja mam to samo. Skrzynka zapchana i nie mam czasu odpowiadac :-D Szok. A za kilka dni wyjeżdżam do Norwegii. Yeah.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(emillw321)
Wiking
ja na przykład nie szukam laski do zwiazku tylko dziewczyny do spedzania wspólnego czasu, takiej kumpeli co tak samo jak ja nudzi sie i chciala by wyjsc gdzies wieczorem pogadac, jakis spacer albo jazda rowerem, nie musi byc ladna, to nie ma znaczenia, szukam kumpeli !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
emillw321 napisał:
nie musi byc ladna,
Co to oznacza ładna, lubo brzydka ?.
Mógłbyś tą myśl rozwinąć ?.
Nigdy nie rozumiałem moich kolegów ze szkoły, jak na widok dziewczyn cmokali i ściszonym głosem mówili ..."ta to ma nogi"... "a tamta jeszcze lepsze"... .
Lub ..."zobacz jaka tam idzie pokraka"...

Dla mnie wszystkie one były podobne, chudsze lub grubsze, niskie lub wyższe, a same nogi jak to nogi.
Widok tylko do sukienki w zależności od długości powyżej kolan.
Miniówki i spodnie to może były dopiero w stolicy.
Na prowincji tylko tradycja, sukienka lub spódnica.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(godejrowa)
Wiking
Gdziescie chlopy byli jak ja faceta szukalam, teraz to wszyscy tylko powaznych zwiazkow szukacie, a ja bidulka za Norka sie zlapac musialam...chociaz atrakcyjna kobieta jestem. Pozdrawiam i zycze powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
262 Posty

(oppenheimer)
Stały Bywalec
Jak Ty jestes ta w beciku to może teraz po 30latach i atrakcyjna jesteś Gagatek ale pier... rozbawiłes mnie Emil Ty się jeszcze zastanów z tą urodą Masz dobry bajer i o to chodzi ale żebyś kur... nie żałował
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
61 Postów
Artur Gardynecki
(voyager7)
Początkujący
Henryk1965 napisał:
.Witam jestem samotny .Poznam kobiete myslaca powaznie o przyszlosci i prawdziwym zwiazku .Jesli jestes samotna i brakuje i mezczyzny z ktorym bedziesz mogla spedzic reszte zycia to moze wlasnie jestem tym ktorego szukasz .Jestem zadbanym mezczyzna ktoremu brakuje tej drugiej polowy mam 48 lat .Dowiesz sie wiecej piszac na .E-mail.Pozdrawiam.

Co to za desperacja? Co robiłeś przez tyle lat że teraz chcesz zniewolić się?
A gdzie ładne zdjęcie, ciekawa prezentacja.
To co tutaj napisałeś wynika że kobiety nie myślą poważnie o przyszłości.
Oczywiste że większość kobiet czuje się samotna mimo że mają setki znajomości, przyjaciół.
Mimo tego nie chcą mieć nachalnego desperaty w swoim otoczeniu.
Chcą poznać nowego znajomego, kolegę, a może w przyszłości będzie coś więcej ale bez wymuszania. To normalne że facet musi być zadbany i nie potrzebnie podkreślasz dając negatywne, odpychające odczucia. Napisz coś ciekawszego co cie wyróżnia ze stada facetów, jakie masz pasje, ciekawe zainteresowanie po za standardowymi czynnościami w gronie mężczyzn.
Powodzenia!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(godejrowa)
Wiking
Bardzo mi sie podoba wypowiedz mojego przedmowcy. Gdybym byla potencjalna zainteresowana to bym chciala zobaczyc jakies zdjecie sympatycznego faceta, dowiedziec sie czegos o zainteresowaniach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
godejrowa napisał:
Bardzo mi sie podoba wypowiedz mojego przedmowcy. Gdybym byla potencjalna zainteresowana to bym chciala zobaczyc jakies zdjecie sympatycznego faceta, dowiedziec sie czegos o zainteresowaniach.
Nie interesują mnie kobiety, które mają mniej lat niż moja Córka, a ona ma obecnie 32lata.
Ponadto lubuję się w kobitkach, które bywają ciut starsze ode mnie samego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok