Witam serdecznie, nawiążę współpracę z sympatyczną rodziną (mamą), w zakresie pomocy pedagogiczno-opiekuńczej.
Jako PEDAGOG pracuję z dziećmi już 8 rok: od opieki nad dziećmi od 3 m-ca życia (6 lat doświadczenia, preferuję "rodzicielstwo bliskości", możliwe również drobne gotowanie i sprzątanie), poprzez guwernerstwo (edukacja domowa, również metodą M.Montessori, R. Steinera, J. Korczaka) aż po prywatne lekcje podstaw pianina, gitary, śpiewu poprzez zabawę (dyplom Szkoły Muzycznej I st, czerpanie z metody Suzuki), prowadzenie rytmiki z maluchami czy zajęć teatralnych (5 lat studiów na Wydziale Pedagogicznym, Animacja Kultury, Teatr).
Gry na instrumentach oraz śpiewu uczę również dorosłych.
Posiadam referencje, wysoką inteligencję emocjonalną, muzyki uczę w sposób wyjątkowy, bezstresowy i jak najmniej przypominający oficjalne lekcje szkoły muzycznej

Jestem również zawodowa wokalistką, więc moim atutem jest piekny głos, duzy repertuar piosenek dla dzieci, umiejetność akompaniamentu na gitarze / pianinie. To dzieci uspokaja, uwielbiają to
Jestem kobietą dojrzałą, 35-letnią, z dużym doświadczeniem w kwestii opieki nad dziećmi (pracowałam równiez w żłobko-przedszkolu), wiedzą na temat eko-żywności (sama sie tym interesuję).
Tak więc serdecznie zapraszam do kontaktu!
W Norwegii bede od 30 czerwca.
Pozdrawiam!
Kasia

Kontakt:
k.a.roza@wp.pl
PL 0048 728-413-595
Norweski 0047 96990542 (Sebastian)



www.mojanorwegia.pl