Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

proszę o pomoc może któraś z dziewczyn miała taką sytuację - Norwegia

15 Postów
m@linka
(m@linka)
Wiking
Witam , mam nadzieję że na tym forum znajdę odpowiedź na moje pytanie .
Mianowicie w ostatnim czasie straciłam kilka ciąż , szef mówił że wyśle mnie na permittering jest to tymaczasowa kuroniówka z tym że może być np. na 3-6 miesięcy i dłużej ja bym miała pójść na tą 6 miesięczną normalnie bym dostawała pieniążki tylko 62% z dochodów .
może któraś miała taki przypadek że podczas tego permiteringu lub zwykłego dagpenger dowiedziała się że jest w ciąży i po jego zakończeniu przeszła na chorobowe lub w trakcie trwania a później dostała normalnie macierzyńskie - a może jak się jest na dagpenger lub permitteringu to później nie można dostać macierzyńskiego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
To juz prawdziwa patologia sie robi z tymi zasilkami. Powinni zlikwidowac wszystkie zasilki i podatek dochodowy. Co zarobisz to twoje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(Antoni.)
Wiking
Stały Bywalec. A sam jesteś tym patologii bo sam jesteś na zasiłku a komuś opinie wystawiasz i każdy się sam pilnuje ok.Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Nie jestem. Po za tym jakis czas temu wyjechalem z Norwegii. Nie oplacala mi sie ta wegetacja, mam lepsze pomysly na zycie niz zycie od 1 do 1. Nie widze sensu siedzenia zagranica jesli nie zarabiam naprawde duzej kasy.
Osobiscie draznia mnie ludzie, ktorzy przeginaja z pobieraniem pomocy spolecznej. Widza w tym sposob na zycie. Jak cie nie stac na zycie to wyjedz z tego kraju.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
m@linka
(m@linka)
Wiking
high_octane napisał:
Nie jestem. Po za tym jakis czas temu wyjechalem z Norwegii. Nie oplacala mi sie ta wegetacja, mam lepsze pomysly na zycie niz zycie od 1 do 1. Nie widze sensu siedzenia zagranica jesli nie zarabiam naprawde duzej kasy.
Osobiscie draznia mnie ludzie, ktorzy przeginaja z pobieraniem pomocy spolecznej. Widza w tym sposob na zycie. Jak cie nie stac na zycie to wyjedz z tego kraju.


Weź się ogarnij gościu , nie chodzi tu aby naciągać państwo i siedzieć do góry dupą .. tylko chodzi o to że jak już zostaniesz pozbawiony pracy a masz dom z kredytem i rodzine na utrzymaniu to zanim się znajdzie nową pracę to trzeba z czegoś żyć .. no chyba że ktoś przyjeżdża tak jak ty i nie żadnych zobowiązań to może sobie wrócić tak jak ty do Polski ..

a jeśli praca jest na tyle ciężka że kobieta mogłaby stracić dziecko to czemu ma narażać swoje zdrowie i dziecka ..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Jagodaanna2
(Jagodaanna2)
Wiking
Ja radzę zapytać się dokładnie w NAV'ie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok