Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

poród na Ullevål - Norwegia

7 Postów
Angelika Myśliwiec
(zelka1988)
Wiking
Hej dziewczyny!

Za niespełna 6 tygodni mam termin porodu w szpitalu na Ulleval. I tu pojawiła się w mojej głowie idea, aby zapytać, czy któraś z forumowiczek rodziła właśnie w tym szpitalu ?! Jeżeli tak chciałabym uzyskać informacje związane z tym jak wygląda poród właśnie na Ulleval, czy konieczne jest zgłaszanie wcześniej, że myślimy nad porodem w wodzie oraz czy pokój w hotelu przyszpitalnym jest przydzielany bez problemu i można w nim w spokoju odpocząć we trójkę?!

Z góry dziękuję za podzielenie się ze mną jakimikolwiek informacjami.
Angela
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Gosia B
(gosiekk)
Wiking
hej
ja rodzilam na ullevalu 2 miesiace temu pokoj w hotelu dostajesz zaraz po porodzie ale tylko wtedy gdy porod przebiegl bez komplikacji. wtedy maz moze zostac razem z Wami. jesli jednak wystapia jakies komplikacje zostaniesz przeniesiona na odzial poporodowy w szpitalu. sale sa przewaznie dwu osobowe wiec tam maz juz niestety nie moze z Toba zostac a takze godziny wizyt sa ograniczone. ja podczas porodu dostalam goraczki wiec musialam zostac na oddziale szpitalnym... jesli chodzi o porod w wodzie to nie wiem... ja korzystalam z kapieli w wannie na poczatku... gdy beda Cie przyjmowac na oddzial musisz powiedziec ze chcesz pokoj z wanna czasami tez same o to pytaja ale czy zgadzaja sie bez problemu na porod w wodzie to nie wiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Angelika Myśliwiec
(zelka1988)
Wiking
gosiekk Bardzo dziękuję za odpowiedź. Moje obawy związane z porodem w tym właśnie szpitalu zostały nieco uspokojone. Denerwuje mnie tylko, kiedy ktoś nie rodził w danym szpitalu a od razu wypowiada się w najgorszy sposób na jego temat bo ktoś tam kiedyś coś powiedział... Wrr... no ale cóż zrobić.

Mam nadzieje, że wszystko zakończy się pomyślnie zarówno dla mnie jak i dla dziecka. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Gosia B
(gosiekk)
Wiking
ja z opieki bylam zadowolona nawet bardzo wiec bez stresu i zycze lekkiego i szybkiego porodu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów

(Sandraw)
Wiking
Witam ja mialam robiona tam cesarke 5 dni temu opieka super na drugi dzien juz doszlam do siebie ale bylam na oddziale poporodowym, pozniej przeniesli mnie na hotel warunki na prawde bardzo komfortowe i mozna zostac z partnerem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Angelika Myśliwiec
(zelka1988)
Wiking
dzięki dziewczyny za odpowiedzi od razu lepiej się poczułam

miłego dnia wszystkim

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
92 Posty
Maja00 z
(maja00)
Początkujący
Ja rodzilam rok temu na Ulleval I również potwierdzam że opieka super Niestety nie mogłam iść na hotel ponieważ miałam wysokie ciśnienie ale na oddziale było ok polozne bardzo czesto przychodzily pytaly jak sie czuje mierzyly cisnienie Nie ma co słuchać który szpital lepszy sama pójdziesz to sie przekonasz Pozdrawiam I zycze szybkiego porodu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Miki34
(Miki34)
Wiking
Hej dziewczyny!
Czeka mnie cesarka na Ullevål. Czy któraś z Was miała poród przez cc w tym szpitalu w ostatnim czasie? Jak to przebiegało? A jak cięcie, np. czy nie miałyście problemów że zrostami? Na co warto zwrócić uwagę? Czy sale są 1 czy 2 osobowe na oddziale? Chciałabym się jakiś przygotować, coś się dowiedzieć...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
388 Postów
hei!sandokan
(hei!sandokan)
Stały Bywalec
czy konieczne jest zgłaszanie wcześniej, że myślimy nad porodem w wodzie oraz czy pokój w hotelu przyszpitalnym jest przydzielany bez problemu i można w nim w spokoju odpocząć we trójkę?!



Na 100 PROCENT musisz to zgłosić
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
Oliwia Maćkowiak
(OliwiaMackowiak)
Nowicjusz
Hotel jest przydzialany po porodzie jesli wszystko poszlo OK jesli tata chce zostac na noc musi za to zaplacic i trzeba to zglosic porody odbywaja sie w 1 osobowych salach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok