Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Poród - Norwegia

4 Posty
Justyna Kowalek
(JustynaKowalek)
Wiking
Mamusie za miesiąc mam termin porodu i zastanawiam się jakie macie przeżycia z pobytem w szpitalu, do tego co wam się najbardziej przydało prócz ładowarki do telefonu z góry dzięki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
Maleństwo - nie martw się, mamunia wzięła ładowarke więc wszystko będzie dobrze. Kupkę rób w lozeczko i popijaj że szklanki. Chyba,że tatuś weźmie pampersy, ręczniki, butelkę że smoczkiem i laktator.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Justyna Kowalek
(JustynaKowalek)
Wiking
Post skierowany jest do Mam, dla Twojej wiadomości pampersy są zbędne, ręczniki i butelka też. Ale jeśli wiesz lepiej niż położna to pewnie urodziłes nie jedno dziecko...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
JustynaKowalek napisał:
Mamusie za miesiąc mam termin porodu i zastanawiam się jakie macie przeżycia z pobytem w szpitalu, do tego co wam się najbardziej przydało prócz ładowarki do telefonu z góry dzięki
Weź sobie ubrania dla siebie, kosmetyki do higieny i szczotkę do zębów oraz wkładki laktacyjne. Wszystko inne jest w szpitalu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
Oliwia Maćkowiak
(OliwiaMackowiak)
Nowicjusz
Ja rodzilam w grudniu bralam ze soba wygodne ubrania w ktorych mozesz zejsc na stolowke, wkladki laktacyjne, ubranka dla dziecka, te szpitalne takie znoszone juz sa koniecznie wez niedrapki dla dziecka, zeby sie nie podrapalo mozesz jeszcze wziac oliwke i mokre chusteczki, bo tego w szpitalu nie dostaniesz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok