Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Mamy i przyszłe mamy z okolic Nesodden i Oslo! - Norwegia

7 Postów
SaraMaria
(SaraMaria)
Wiking
Jestem przyszłą mamą małego chłopca który planowo na świat przyjdzie pod koniec października. Bardzo chętnie poznam inne mamy na wspólne spacerki, pogaduchy, opalanko, ploteczki, kawkę, zakupy i wszystko co babeczki uwielbiają razem robić

Odzywajcie się mamusie!

Sara
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
Oliwia Maćkowiak
(OliwiaMackowiak)
Nowicjusz
Rowniez oczekuje synka, ale przyjdzie na swiat troszke pozniej, bo na poczatku grudnia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
SaraMaria
(SaraMaria)
Wiking
No pieknie! Gratulacje! Tylko dwa mies różnicy, albo nawet i mniej, mój ma przyjść na halloween Zapraszam na kawe i pogaduchy!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
Oliwia Maćkowiak
(OliwiaMackowiak)
Nowicjusz
Fajny prezencik jestem jak najbardziej za, trzeba bedzie sie zgadac na pogaduchy obowiazkowo!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Kate585kate
(Kate585kate)
Wiking
Hejka mój dzidziuś planowo na początku listopada. Jestem tu od niedawna tzn oslo i z chęcią umowie się na pogaduchy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
SaraMaria
(SaraMaria)
Wiking
Na początku listopada? Może spotkamy się na porodówce hihi Ostatnio mam dużo rzeczy na głowie ale z początkiem września będę miała więcej czasu na kawę )
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
578 Postów

(wariat0704)
Wyjadacz
Moja kobieta rodzi na początku grudnia jesteśmy z Oslo i też szuka świeżo upieczonych mam bądź przyszłych mam na spacerki bądź jak to nazywacie te wasze "pogaduchy"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
Oliwia Maćkowiak
(OliwiaMackowiak)
Nowicjusz
Na poczatku grudnia, to tak jak ja kiedy dokladnie i w jakim szpitalu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
578 Postów

(wariat0704)
Wyjadacz
13 grudzien szpital barum
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok