Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

przyszłe mamy z oslo:) - Norwegia

Czytali temat:
Maria W Sylwia Zadara Matt93 kamillllll (10474 niezalogowanych)
5 Postów
doti xxx
(migotka86)
Wiking
witam wszystkich, a szczególnie przyszłe mamy z oslo, co ciekawego porabiacie, jak przygotowania do przyjęcia nowego członka rodziny?? Mam pytanie może któraś z Was miałaby czas, no i ochotę do spotkań podzielenia się obawami no i oczywiście doświadczeniami, ja jestem w pierwszej ciąży, przyznam że trochę się boje, tym bardziej że nie ma z kim o tym porozmawiać, sam człowiek w obcym kraju, owszem to są początki, ale ponoć one zawsze najtrudniejsze...
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Ines Fernholc
(Tuptusiowata)
Wyjadacz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Justyna Matujza
(stynka)
Wiking
cześć dziewczyny mam pytanie,urodzilam tu dziecko i teraz sie dowiedzialam ze musze je zglosic na policje,choc sama nie wiem dlaczego jesli synek odrazu dostal numer personalny po urodzeniu i mam takie pytanie czy ja mam go normalnie zapisac tak jak kiedys siebie jak staralam sie o numer personalny???moze ktos cos wie na ten temat bardzo prosze o podpowiedz bo szczerze jestem co do tego zielona...dziekuje i pozdrawiam serdecznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Maja Seee
(Maja37)
Wiking
Cześć migotka86 W którym tygodniu jesteś? Ja jestem w 15 tygodniu z blizniakami. Mieszkam w Oslo i tu będe rodziła.Pozdrowionka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Ines Fernholc
(Tuptusiowata)
Wyjadacz
Stynka musisz dziecko zarejestrowac na policji tak jak robilas siebie, tzn na zasadzie laczenia rodzin. Normalnie wypelnic wniosek na UDI przez internet, umowic sie na wizyte i pojsc do nich z papierami ktore potrzebuja zobaczyc wiem, ze to dziwne ale trzeba to zrobic podobno do roku czasu dziecka. Powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
Kasia G
(Kasiulenka89)
Nowicjusz
Czesc dziewuszki

Ja jestem juz w 6 miesiacu, to moja pierwsza ciaza, termin mam na polowe maja, wiec juz powoli kompletuje wyprawke dla malego stworka bede rodzic na Ullevål, nie ukrywam, ze zaczynam sie bac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Maja Seee
(Maja37)
Wiking
Gdzie się podziewacie mamuski? nie ma więcej kobitek w ciąży?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
iwcia29 kojar
(iwcia29)
Wiking
hejka ja rowniez jestem w 16 tygodniu ciazy i rowniez chetnie spotkalabym sie z przyszlymi mamami na pogaduchy.pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów

(Sandraw)
Wiking
hej ja mam nadzieje, bede mama juz za jakis 2 tygodnie )
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Gosia B
(gosiekk)
Wiking
hej) juz nie przyszla lecz obecna mama 2 miesiecznej dziewczynki) czy sa jakies mamy z Oslo chetne do spotkania nakawe i pogaduchy??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok